Komünist erkek/Türkçü kız?

Okulumdan bir çocuk benden hoşlanıyordu 1 ay kadar konuştuk. Bana açıldı ama reddettikten sonra araya mesafe koyduk biraz.2 ay geçti, tekrar konuşmaya başladık. Ben yine aynıydım o biraz değişmişti. Alevi müslümandı, deist olmuş. Mekatronikle ilgilenmeye başlamış vs. Neyse konumuz bu değil...
O bir komünist. Ne yazık ki. Hem de koyu. Ben de koyu Türkçüyüm, ve ona göre maalesef ırkçıyım. Benim açımdan ırkçı olmamın bir olumsuz yönü yok.
Cuma günü ilk kez buluşucaz. Yani dışarıda. Görüşlerimiz konusu açıldığında sert mi davranayım? O nasıl davranırsa öyle mi?
Yaptığım hiç doğru değil gibi geliyor. Ona da öyle geliyordur eminim. Ama o dünya görüşü haricinde gerçekten iyi bir insan ve beni anlayan sayılı kişilerden. Hoşlandığımı söyleyemem. Ondan hoşlanmıyorum. Ne yapsam bilmiyorum. Buluşma kötü geçerse bir daha görüşmeme kararı almam doğru olur mu? Kafam karışık.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Burda masal anlatmicam direk içimden aklımdan geçnleri söylicem uyuşmazsınız bana göre hayata bakış açısı çok önemlidir komunist biriyle yani bence olmaz yinede sen bilirsin ama karar senin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Aslında haklı sayılırsın çünkü komünizm de Türkçülükte gündelik yaşantıya yansayan dünya görüşleri. İnanılmaz çatışmalara sebep olacağı kaçınılmaz bir gerçek ikili ilişkilerde.

• 3ay

Arkadaşlık bu. İleriye dönük olarak en fazla konuşulur buluşulur vs. Bir şeyler paylaşılır ötesi yok en azından ben kabul etmem.
      Sağol. Gecen kut ola!

• 3ay

Hayırlı geceler.

En İyi Kız Görüşü

• benimde deist hoşlandığım bir çocuk vardı o da bana karşı öyleydi ama biz hiç o konulardan konuşmazdık aksine benim daha çok dikkatimi çekerdi merak ettiklerimi sorardım hiç kimseye şu zamana kadar ırkçılık yapmadım yapmicamda hepimiz insanız o benden üstün değil ya da ben ondan daha üstün değilim eğer karşılıklı duygularınız varsa bunu sorun olarak görmemelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Buluşma niye kotu gecsin ki? Yani akli basinda birisiyse boyle seylerin konusunu bile açmaz koyu Türkçü bir kiza bulaşmayi kim ister :)

0|0
    0|0
  • fikirleriniz çakışır ileride alevinin atatürkçüsünü bulsaydın :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Alevi değil eskiden öyleydi. :D bilmem bulunur mu?

• 3ay

:) Atatürkçüler cansınız valla seviyorum sizleri hep Atatürkle kalın...

• Belki yola getirirsin he olabilir belki. Ama yinede sıkıntılı bir durum iyi biri de olsa siyasi konularda illaki tartışırsınız sorunlar büyüyebilir. Mantıklı davranman en doğrusu

0|0
    0|0
    • 3ay

Sakin kalmaya çalışırım. İyi dinleyiciyimdir.

• 3ay

Türkçü olup da sakin kalmak pek mümkün değil ama hadi bakalım

• Bir atsiz vardi oda oyle mi yapardi

0|1
    0|0
  • Kizlarin gorusleri degesir sevgili olunca sevince

0|0
    0|0
  • Prensiplerine saygı duymayan kendine saygı duymaz.

0|0
    0|0
  • Bu ilişkinin sonu sosyalizm de biter :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hoşlanmıyorsan devam etme, elbet bir gün çatışırsınız cünkü. Buluşmak zorundaysan da bu konulardan uzak dur o açarsa da konuyu degistir. O da seni biliyorsa zaten bu konulardan uzak durmasi gerekir. Ama dedigim gibi hep boyle gitmez bu

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama iyi anlaşıyoruz birbirimizi anlıyoruz o da inanılmaz zekş, benim de öyle olduğumu söyler hep. Öyle miyim bilmiyorum.
      Umarım sıkıntı olmaz

• 3ay

Sen yine tedbirli dur :) ne olucagi belli olmaz bunlarin :)

• 3ay

Teşekkürler canım

• Eğer buluşuyorsan içinde elbet vardır birşeyler herkesin görüşü farklı olabilir ve görüşler yüzünden birbirinizin kalbinizi kırarsanız bu çok kötü olur açılırsa o nasıl davranırsa sende öyle davran ama buluştuktan sonra gerçekten hiçbirşey hissetmiyorsan ve çok büyük kavga edersen bitir ama dediğim gibi içinde bir gram birşey olmasaydı buluşmak istemezdin

0|0
    0|0
    • 3ay

O istedi buluşmayı ve gerçekten takılmak için. İki bira içip sinemaya falan gideriz dedi öyke

• 3ay

Dediğim gibi o nasıl davranırsa sende öyle davran

• 3ay

Tamam canım sağolasın.

• Hoşlanmıyorsan niye görüşüyorsun bacım? Seni her anlayanla görüşmek misin böyle? Çocuğu heveslendirme ilgin yoksa. Görüşüp ay yok olmadı demek ne denli kötü biliyor musun

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır hayır artık benden hoşlanmıyor. Sadece arkadaş olarak. Bu ilişki arkadaş ilişkisi. Aşk meşk işi olsa aşk ilişkileri başlığında soru paylaşırdım. Umut vermek gibi değil yani. Arkadaş olabilir daha doğrusu kalabilir miyiz böyle?

• 3ay

Ama komikti 😄 Yok oyle sanacak biri olduğunu sanmıyorum öyle hissettim, hafif de olsa yap tutupta kırmızı ruj sürme ama hafif bir makyaj her kadına bambaşka hava yaratabilir üstelik komünist beyni farklı çalışıyor olabilir sıfır makyaj gitmen belkide onda aa beni önemsiyor doğal haliyle gelmiş her halimi sev diyor mu Acaba diye düşünmesine bile neden olabilir bunu bilemeyiz erkekle tuhaf sen olduğun gibi git

• 3ay

Hahaha :D tamam canım düşünücem. ama hafif bir makyaj iyi olur sanırım.

• o kendi görüşünü savunursa saygı duy ve laf sokmaya çalışma bence denemeye çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...