Günümüzde çarşaf giyen hanımlar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Soru belli arkadaslar😊

Güncellemeler:
3ay ++++
3ay ***

0|1
19|27

En İyi Erkek Görüşü

• ülkeyi 50 yıl geriye götürmeye çalışan cahil boş insanlardır. ninjalar diyorum ben onlara. veya karanlık savaşçıları. karanlıklar diyarından geliyorlar aramıza.

3|0
    1|2

En İyi Kız Görüşü

• Herkes istediğini giyebilir. Kimse kimseye giyim, düşünce konusunda baskı uygulamazsa daha iyi bir toplum ortaya çıkabilir.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• allahın emri diye o şekilde olan herkesi takdir ederim ama işin içinde başka şeyler varsa oda allah ile onun arasında gidince ahirete derdini anlatır artık beni ilgilendirmez

1|1
    0|0
  • Kapalılığı anlarım, tesettürü, türbanı. Fakat bu kara çarşaf olayı sıkıntılı bir konu. Hem de güvenliği tehdit edici bence. Çarşafın altındaki kim belli olmaz. Bomba bile taşınır yani.

2|0
    1|0
    • 3ay

bombayi tasiycak olan insan serefsizdir carsafli acik ya da kapali degildir bomba bile tasir ne ya bir insan biseyi yapicaksa her turlu yapar aciksindir giyersin bol bir elbise sararsin bombayi kimse anlamaz sevmiyor olabilirsiniz ama carsafi lekeliycek sekilde konusamazssiniz hani hep diyosunuz ya saygı saygı saygı hani saygı nerde isinize geldigi gibi hersey

• 3ay

@nisa346q Ben de bu koyu dindarların saygı ayağına yatmasını anlayamıyorum. Yahu elinizde olsa bizi bir kaşık suda boğarsınız hangi saygıdan bahsediyorsun? Ayrıca çarşaf bir İslam geleneği de değildir. Biraz araştırma yap. Sonra bana çarşafı savun. Çarşaf giyen kadınlar da zaten artık çaresizliklerinden durumu kabullendikleri için giyiniyorlar. İslama göre bir kapanma tasviri vardır. İnananlar ona uysun. Kimsenin buna lafı olmaz. Çarşafı savunan bir kadının akıl sağlığından şüphe duyarım.

• ne düşünelim şimdi İŞİDÇİ mi diyelim senin o hastalıklı kafanla ?

isteyen istediğini giyer bu kadar basit

0|1
    1|0
  • Herkes özgür bence beli açık giyinen kızlardan tut çarşaf giyen kızlar veya kadınlar eşit sorun teşkil etmiyo bence :)

1|1
    0|0
  • bana çok çağ dışı geliyor bu devirde hala 1300 yıl önce yaşayan insanlar gibi giyinmek

2|1
    1|2
  • Normal karşılıyorum kiyafet özgürlüğü var sonuçta herkes istediği gibi olur

1|0
    0|0
  • karismiyorum kimseye

1|0
    0|0
  • Herkes istedigini giyebilir beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • 10 numara insanlar

1|0
    1|0
  • Herkesin kendi tercihi ortak

1|0
    0|0
  • sana gotunu nıye acıyon dıye soran var mı?
    herkes acık da gıyınır kapalıda özgurluk bu yuzden var

1|0
    1|1
    • 3ay

Ben acık olduğumu ne zaman söyledim

• Ninja olduklarını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşündügüm hatun modeli 😎

1|0
    0|1
  • Sapkınlık

1|1
    0|3
  • valla en doğrusunu yapıyolar bence

1|0
    0|1
  • ülkenin karanlığa bürünme halinin sembolu

1|1
    0|2
  • Kurban olayım onlara nasipse öyle birini dusunuyorum.

0|3
    1|1
  • Sen ne dusunuyorsun?

0|0
    0|0
  • Saygım sonsuz herkese :)

0|0
    0|0
  • hiç bir düşüncem yok

0|0
    0|0
  • Saygı durmak lazım

0|1
    0|0
  • Hiçbirşey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Benim için candır can

0|0
    0|1
  • ALLAH korkusu bilen insanlar rabbim cennetine koysun inşallah

1|0
    1|1
    • 3ay

Allah'tan korkmak kendini hayattan soyutlayıp öcü gibi gezmek değildir. İbadetini yaparsın, yanlıştan kötüden sakınırsın. Ayrıca Kur'an da namus yerlerinizi örtünüz buyrulmaktadır. Malesef bunu birçoğumuz yanlış yorumluyoruz. İnsanımız öbür dünyayı düşünmekten gerçek hayatını yaşamayı unutuyor!

• pardüso giyip Türban taksalar daha iyi olur.

1|0
    0|1
  • kötü bir görüntü

2|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 18

• yorumlara bakıyorum ve ne kadar cahil ne kadar boş insanların olduğunu görüyorum konu siyasete konu ona buna gelince saygı diyorsunuzda giyinme sekillerine neden sayginiz yok ! bir kız kendini ne kadar cok sakınırsa o kadar iyi ben carsafima saygi duymayan kimseye hakkimi helal etmiyorum ve carsaf giymemde ki sebep kendimi gümüs degil altın degil kendimi elmas gibi görüyorum kendimi vitrinde sergilemektense saklanmayı tercih ediyorum ve bu kimseyi ilgilendirmez !

2|0
    3|0
  • Gram beyin yok.

2|0
    0|0
  • Görünce midem bulanıyor neden bir top siyah kumaşla geziyorlar çok boş insanlar

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi inancı kimsenin giyimi kuşami bizi ilgilendirmez

2|0
    0|0
  • Iyi düşüncelerim yok. Çağın çok gerisinde kalmışlar.

1|0
    0|0
  • Herkes özgür kimse kimseye karışamaz ama bence hiç gerek yok o kadara abartı geliyor bana

1|0
    0|0
  • Dindar / Dinci

İkisinin arasındaki farkı bilenler anladı bile

2|0
    1|0
  • Beyinsiz olduklarını düşünüyorum

3|0
    2|3
  • hakaret etmek hos değil ama fazla gerek yok bana göre

1|0
    0|0
  • beyin nöronlarım bu konu hakkında düşünmeyi reddediyor

1|0
    1|0
  • Kendi tercihleri

1|0
    0|0
  • Tebrik ediyorum..

1|2
    0|0
  • bazen cin saniyorum

0|0
    1|1
  • Saygı duyarım 😊

1|0
    0|0
  • Kendi tercihleri

0|0
    0|0
  • İnsan olduklarını düşünuyorum senin gibi

0|0
    0|0
  • Kendi kararları

0|0
    0|0
  • Gözlerine kadar kapatanların "hanım" olduklarını sanmıyorum. İçinde ne olduğu belli değil.

1|0
    1|1
Yükleniyor...