Emlak fiyatlari ne zaman dusucek?

😕😕keske 80 sene once yasasaydim ozaman hayat cok kolaydi her istedigini alabiliyodun simdi calisincada alınmıyor 😞

0|1
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• bu gidişle düşmez aksine daha da artar çünkü ist özelinde konuşursak herkes ist e geliyor dünyanın hemen hemen her yerinden göç alıyor bu mega kent. Ayrıca ist kendi içinde yaşayan insanlarda çoğalıyor ürüyorlar onlara da ekstra konut ihtiyacı var. Birde bizde abd deki gibi bir mortgage sistemi yok abd de 5 kuruş vermeden ev alıyordun neticede ekonomi patladı ama tc de evin en az % 50 parasını peşin ödemek zorundasın dolayısıyla nakit daima banka da kalıyor finans kurumlarının da sağlamlığı buradan geliyor o yüzden düşmez artar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bugunun en fakirleri 80 yil onceki zenginlerin hayatini yasamaktadir. Ohaa dag bayir lan ordan ev/arsa mi alinir dedigin yer. iste orasi dostum senin 80 olmasada 25 yil sonraki paha bicilmez yerin olacak

0|0
    0|0
  • 7 senedir bu sektördeyim. Daha düştüğüne şahit olmadım.

0|0
    0|0
  • emlak falan anlamamda burası türkiye git gide herşey artıyo yakında ekemeğin tanesi 10 tl olursa şaşırma yani

0|0
    0|0
  • Serbest piyasayı öneririm

0|0
    0|0
  • Oranlar 0.70 görürse alınabilir. Su an bekleme de kal

0|0
    0|0
  • 80 sene once para kolay bulunmuyodu 😂 yazi kisi ayri dertti senin kiyaslaman objektif olmamis

0|0
    0|0
  • Düşmesi zor. Ekonomi onun etrafında dönüyor bu aralar...

0|0
    0|0
  • 80 yıl önce millet ekmek bulamıyordu yemeye haline sukret

0|0
    0|0
  • Depremden sonra duşucek bekliyoruz bakalım :)

0|0
    0|0
  • Şükrediniz.

0|0
    0|0
  • yarın... belki yarından da yakın...

0|0
    0|0
  • Valla haklisin zor bir doneme denk geldik :/

0|0
    0|0
  • Duser

0|0
    0|0
  • Yine de herşey alınabiliyor bence

0|0
    0|0
  • Suriyeliler gidince

0|0
    0|0
  • yo ben alıyorum istediğimi tabi ama benim durumum farklı zengin oldugum için. Sen yinede araştır netten istediğin ölçüde bulabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...