Kızlar, Kadınları anlamak için kadın dergileri okuyorum. Doğru mu yaptığım?

KAdınları daha iyi anlamak için cosmopolitan ve türevi kadın dergileri okuyorum bana gülüyorlar. Kadın ne ister zannedersem hepsi başka bir şey istiyor erkekler kadar basit değil, peki nasıl başarılı olacağız şöyle olgun aklı başında kadınlar yazarsa iyi olur?

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• dogru degil , sen bir kadinin dusuncesini ögrenmek istiyor isen bunun ilk basta bir yetenegin olmasi lazim. Bir bayani ancak capkin turler iyi anlar

0|0
    0|0
    • 3ay

:) çapkın derken yalıçapkını mı . O playboylar da anasının karnından öyle çıkmıyor bir şekilde çözüyorlar işte işi bunun yetenekle alakası yok

• 3ay

bu dediğinin adı karizma canım benim biraz da espritüellik diyelim ama bunları yapan cilveli erkek olmuyor :)

• 3ay

karizma dis görunusu...

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadinlari anlamak gibi bisey yok. Her insan degisiktir kadin olsun erkek olsun.

0|0
    0|0
    • 3ay

yok katılmıyorum erkeklerin çalışma prensibi genel olarak basit , kadınlar daha kompleks

• 3ay

Hayir yani senin istedigin gibi taktik yok.. Benim hosuma giden seyler veya tavirlar mesela arkadasimin hosuna gitmez veya benim nefret ettigim bir huy falan arkadasima cok cekici gelebilir. O yandan herkes farkli ve oyle okuyarak cozemezsin kimseyi

• 3ay

kişisel özellikler erkek kadın ayırmaksızın farklıdır zaten ben onu demiyorum dediğim şu ortak kadınsal ilgi alanları. KAdın cinsinin kafası nasıl çalışır bunun temel bir prensibi olmalı bunu çözenler de zaten ya romeo oluyor ya da playboy.

• yaşayarak anlayabilirsin okuyarak değil.

0|0
    0|0
    • 3ay

yaşayarak da anlayamadık. bir de böyle denemek istedim

• 3ay

bilene sormak lazım

• 3ay

sorduk 7 cvp geldi , onlar da yeterli değil henüz :)

• Güzel taktik

0|0
    0|0
  • Oha kafayı yemissin bence 😂

0|0
    0|0
  • Ya o dergiler palavra. Ben o dergilerden bitanesine bakmıştım bikere çok saçma gelmişti.

0|0
    0|0
  • adamcegize bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...