Uyumaya korkuyorum?

odamda tek basima kaliyorum dun gece saat 1:30 gibi uykuyla uyaniklik arasinda uzerime bir kasvet coktu elimi ayagimi kimildatamadim suurum acik ama vucudum felcli gibiydi karabasan oldugunu dusundum besmele cekmek istedim dudagimi kipirdatamadim sonra boynumdaki cevsen bir an ona guvendim sonra tum vucudumda bir aci ve tekrar kendime geldim yatmaya korkuyorum

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet o karabasan gerçek adıyla uyku felci. Banada oluyor arada bir kötü bir durum. Ve geç gidiyor bana gelenler ne kadar dua etsemde gitmiyor 5 6 dk sürüyor. Geldiklerini hissediyorum birde ben 😕

0|0
    0|0
    • 3ay

Ahahha aynen aynen bana ilk geldiklerinde besmele çekiyorım gidiyolarsa veya sure okuyordum zaman geçtikce hatim indirdim gene gitmediler bağışıklılık kazanıyor pezolar :))

Erkekler Ne Diyor 14

• Bana 1 hafta arka arkaya geldiler yatağı değiştir ya da yüzüstü yat yüzüstü yatınca gelmiyolar çünkü üstüne çökemiyorlar

0|0
    0|0
  • korkma ayetel kursi oku ve uyu ;)

0|0
    0|0
  • Uyuma

0|0
    0|0
  • Ne güzel. Sabahlarsın

0|0
    0|0
  • Kalp spazmi olabilir ya da uyanikken gorulen bazi ruyalar olabilir korkma eger daha ayrintili konusmami istersen soyluyebilirim

0|0
    0|0
    • 3ay

tabiki lutfen

• 3ay

Karabasan vardir ama oyle her onune geleni seven karabasan yoktur anladin? Sen dunyaya cinler seni carpsin diye yolla madin cocuk olmayin mq

• 3ay

Ergen ergen konuşma.. Biraz araştır öyle yaz..

• Uyku felci sadece bir dua oku öyle yat çok korkuyosan 😊

0|0
    0|0
  • Gusül şart...

0|0
    0|0
  • Takma takma oluyor oyke ara sıra yatağını temizle yat

0|0
    0|0
    • 3ay

butun gun altini ustunu temizledim

• 3ay

Naz süresini oku yani korkulacak bişey değil öyle ama anlıyorum seni elin ayağın tutulunca çok kötü bir durum oluyor düşünme sadece

• Dualarla uyu ve korkma onlardan daha guclusun.

0|0
    0|0
  • Bu dünya için fazla güzelsin :)

0|0
    0|0
  • ayeteel kürsiyi oku, ya da git annenle yat

0|0
    0|0
    • 3ay

babamda oyle diodu iki gunde bir annemin yanina gidiyom adam da bikti artik

• Dostum o uyku felci yani tıpta bir açıklaması var karabasan toplum içinde kullanılan bir tabir

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Kuzum bu eğer başına sürekli geliyorsa bir uzmana görünmende fayda var. Duanı yine oku ama tedbiri elden bırakmamak lazım

0|0
    0|0
  • bana 4 gün üste üste karabasan geldi sabah 7 de anca uyuyabiliyodum tek çözümü dua okumak yoksa rahat birakmaz

0|0
    0|0
  • Uyumadan önce Felak Nas sûrelerini ve Rabbenaları oku bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • uyumadan önce ayetel kürsi, felak, nas surelerini oku. Birde sırt üstü yatma. Sağ tarafına yat mümkünse

0|0
    0|0
  • Salonda uyu tv açıkken

0|0
    0|0
  • Kız o banada olmustu biliyonmu korkma cunku sen su dunayada bulunan en ustun varlıksın yani ondan bile guclusun ondan pelte korkmuyom ben geliyo az felç yapıp gidiyo ya amacı ne anlamadım valla

0|0
    0|0
  • ne korkutuyon lan gece geceer

0|0
    0|0
  • karabasan , ama korkulucak bisey yok

0|0
    0|0
  • Uyku felci önemli birşey değil

0|0
    0|0
  • tobest

0|0
    0|0
  • evdekilere söyledinmi? bir rahatsızlığın ola bilir

0|0
    1|0
  • Bisi olmaz merak etme
    İnsan cok daha guclu ve degerli bir varlik kendini ondan guzlu olduguna inan

0|0
    0|0
Yükleniyor...