Siz ne kadar yalnızsınız?

Hiç düşündünüz mü?

İnsan çok büyük kalabalıklarda da yalnız olabiliyor.
Siz ne kadar yalnızsınız?
Ailesiyle, sevdikleriyle, iş yerinde, okulda her an her yerde yalnız hissedebiliyor insan. Hepimiz için bunun farklı farklı nedenleri vardır elbet. Bu nedenlere göre de artıyor belki yalnızlığımız.
Belki bir konuşmanın içerisindeyken, belki kahvemizi içerken, belki de yastığa başımızı koyduğumuz anda yakalayabiliyor bizi yalnızlık.
Hiç düşündünüz mü sizi yalnızlığa neyin ittiğini, sahi siz ne kadar yalnızsınız?

0|2
423

En İyi Erkek Görüşü

• Allah'ım var, kulları yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Bn hep yalnızım ve sevıyorum en guzeli kafam rahat bea dır dır eden yok sunu yapalım bunu yapalım dıen yok saçma sapan trıpler yok valla ıyı böyle 4 senedır halımden gayet memnunum bıde mandıra fılozofu gbı bı yasam kurabılırsem tamam on numara

1|0
    0|0
  • Sadece gülmek istiyorum.

1|0
    0|0
  • Mesela şu an uyusam sabah telefonu elime almasam akşama 8e kadarda hiç bir uygulamaya girmesem hiç kimse bana birley yazmaz zaten arkadaş çevrem hiç yok yalnızlığın hasını yaşıyorum

1|0
    0|0
  • yalnizim cok

1|0
    0|0
  • bir atom bombası tarıbatı kadar yanlızım işin garıp tarafı bu yanlızlıgımı seviyrorum ben herkezden uzak kendı dertlerinle gelecek kurma peşinde güzel bir duygu tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • söyle düşün sıkıldığımda doyasıya sövecek bir adam bile bulamıyorum

1|0
    0|0
  • Kalabalıklar içinde yalnız olmaktansa gerçekten yalnız olmayı yeğlerim

1|0
    0|0
  • baya kanka bu aralar bildigin gibi degil

1|0
    0|0
  • Benim gibi

1|0
    0|0
  • Şu fotogtaki kadının yerinde olup o durumda bile kendi kendime mutlu olmaya calısacak kadar..

0|0
    0|0
  • Şehrimin nufüsu 1100000 kendimi yanlız hissediyorum. Yüzlerce dostum olmasına rağmen

1|0
    0|0
  • Yalnızlık güzeldir ortak

1|0
    0|0
  • Kimseye gerek yok

1|0
    0|0
  • Uzun zaman oldu.

1|0
    0|0
  • tahmin edemezsiniz

1|0
    0|0
  • yalnizligi seviyorum cidden

1|0
    0|0
  • Kalabalıgın arasındaki yanlızlıgı ben yaşıyorum evin içinde bile 24 saat içinde en fazla 3 5 kelime ederim konuşmam ,

0|0
    0|0
  • Yanlış zamanda doğduğumu hissediyorum. Etrafımdaki her türlü tüketimi kaldıramıyorum.

0|0
    0|0
  • anlatilamiyacak kadar

1|0
    0|0
  • I * legend desem yeter mi...

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Evin icine girdikten sonra cıkmak icin evin pencere camının ustunde dısarıya bakan sinek kadar

1|0
    0|0
  • sen yalnizim diusn oyledir

1|0
    0|0
  • Yalnızlıkta level atladım görünmezim ben artık.

1|0
    0|0
Yükleniyor...