Yarın doğum günüm.😱😱 Nasıl biter koca gün?

Bir yaş daha yaşlanıyorum üzülsemmi sevinsemmi bilemedim. E bide yalnız yaşlanmanın da burukluğu var biraz. Yarın napsam nasıl geçirsem ya da direk 8 eylüle geçiş yapabiliyor muyuz?

0|1
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Sevin tabi ya neden üzülesin. Yalnız yaşlanmazsın merak etme, Allah gönlüne göre verir illaki. Mutlu yıllar..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• hayatta hiç dogum günlerini düşünmedim. sen hayatının en güzel yaşındasın. bu yaşta yaşlanmaktan söz ömür etmen yanlış. Allah sana hayırlı ve saglıklı bir ömür versin. yalnız yaşlanmaya gelince hayatını birlikte geçirecegin bir arkadaş bulmalısın.

1|0
    0|0
    • 2ay

dogum gününü şimdiden tebrik ederim nice güzel yıllar dilerim. not : mesaj bitmeden yanlışlıkla göndere bastıgım için tebriğimi ayrıca sunuyorum

• 2ay

Teşekkür ederim 😏

• Geliyorum arkandan

1|0
    0|0
  • Bıse olmaz herkes olcek

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun nice senelere

1|0
    0|0
  • Benimki de 8 inde, ama 9 una da geçmek istemiyorum çünkü sınavım var :D 10 en iyisi

1|0
    0|0
  • Nice senelere şimdiden

1|0
    0|0
  • dugum günü iyidir sana tavsiyem sahile git bir cay söyle uzun uzun denıze bak rahtlarsın hem belkı biri cıkar karşına yanlızlıgına ortak olacka

1|0
    0|0
  • Bekar olarak doğum gün kutlamak zor. Ben de aynı durumdayım. Allah gönlünüze göre versin

1|0
    0|0
  • Mutlu yıllar

1|0
    0|0
  • Eglenmene bak hayatında hiç yapmadıgım farklı bir şey yapmayı deme

1|0
    0|0
  • hadi yaaa :D :D sana gitar çalmamı ister misin

1|0
    0|0
  • yaş olmuş 26 evde kalmissin anacim

1|0
    0|0
  • Yaşlanıyosuuun kızııım bence bütün gün ağla çok üzücü bir durum 😒

1|0
    0|0
  • Allah hayirli uzun omur versin

1|0
    0|0
  • Doğum günü mesajlarıyla biter fazla takma

1|0
    0|0
  • Benim de 9 unda 😊

1|0
    0|0
  • Bende gelim azcık renkli olur o zaman😀😀

1|0
    0|0
  • Her yaşın bir güzelliği var üzülme... Seni sen yapan şu yaşlarında olmak için can aticaksin

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben çok daha öncesi için bile can atiyorum şimdiden.

• 2ay

Bu arada yanlizliginin keyfini cikar sessizligi de ariyacaksin. Guzelson hossun yasindasin eglen ogren deneyimle hayati. Keske o yasta olsaydim deme artik olgun bir bayansin artik.

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...