Bu adam Ne yapıyor?

Lİse son sınıfıa geçtim malum sınava gircem ailem dershaneye yazdırdı. Ev ile dershane arasında baya yol var minibüsle gidiyorum. O gün bir minibüse bindim. Genç yaşta bir şöför sürüyordu. Parayı verdim falan elimde dokundu. İlk önce bir irkildim falan. Sonra söförün arkadsındaki bos yere geçtim baktım dikiz aynasından bakıp duruyor. Ben ne bakıyosun anlamında kaşlarımı kaldırdım gülerek önüne döndü. Bİr şey olmadım değil. Ama bir daha karşılaşmicam deyip umursamadım. Ama bakıp duruyor. Durağa gelince kendimi hemen attım zaten minibüsten bidaha karşılaşmim die dua ettim zaten. Bir kaç gün snra yine minibüse bindim dershaneye gitmek için çok dolu oldugu için şöförü göremedim zaten hiç aklıma bile değildi deneme vardı o gün onun konularını tekrar ediyodum. Biraz ön kısma geldim bir adam para uzatırmısınız dedi tam şöföre uzatcam baktım yine o tabi ben şok dudakları kıvrıldı güldü dünya küçük dedi. Hiç umursamadım önüme döndüm baktım hala bakıyor. Bitane teyze şöför önüne bak kaza olcak dedi göz göze geliyoruz falan. Ben bir kıl olmaya başladım. O günde minibüsten indim. Aklımda bir yer etti ama takmamaya başladım binmem dedim. Sonra hep aynı saatte gittiğim için bu adam hep o saatte gelmeye başladı zaten o saatte geçiyomuş ordan zaten onun dışında pek de geçen yok. Bu o sabah tekrar geldi ben binmedim tabi önümde durdu hanfendi binmiyomusunuz dedi yoo dedim burdan fazla geçmez dedi. Saatede baktım geç kalmıştım bindim tekrar bakıyo gülüyo falan bu 4-5 kez tekrarlandı. Sizce ne yapmaya çalışıyor?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sana yürümüyor, usain bolt gibi koşuyor
    ne takıntılı bir milletiz, şöförü baz alarak söylemek istiyorum ;
    belki hoşlandığın bu kız senin tamamiyle zıt karakterin ve arkadaşların böyle bir kızla tanışsa ıyk o ne be allah korusun öyle kızlardan dercesine bir tip, gülerek sırıtmak samimiyet göstergesidir
    ne cıvıklaştı bu insanlar anlam veremiyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Anlamadım ama yazdıklarını

• 2ay

özet geçeyim o zaman
      şöför abimizin seni tanımadan, adını dahi bilmeden tebessüm etmesi bana çok itici geliyor

• 2ay

Aynen öyle bende kıl oldum zaten

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...