Nasıl birikim yapılır veya nasıl zengin olunur?

Cevaplarınızı bekliyorum, kendi düşünceleriniz neler? Bence arsa alım satımla zengin olunabilir :D

Güncellemeler:
2ay cevaplarınızı bekliyorm
2ay sorum çok beğenildi haddinizi bilin :D

0|0
1|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bu devirde zengin olmak istiyorsan sermaye kesinlikle şart gidip bayburttan arazi alınarak zengin olunmaz :)

İstanbul, Ankara , İzmir gibi yerlerde arsan varsa mütahitlik yaparak paranın anasını bellersin ama arsan varsa diyorum arsa alırsan audi alıp artis artis gezer benzin alacak para ararsın :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Altın.. borsa... calisarak... kenara koseye ufakts olsa para atarak... kafayi kullanarak...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Bunun cevabini bilenler su an alacatida metresleriyle alem yapio :)

0|0
    0|0
  • Okul okumayla, Ygsde 3 soru fazla yapmayla falan zengin olunmaz sen sadece seviyeni 1 milim yükseltirsin asıl zenginler senin başındakilerdir...
    Sende o baştakilere erişmeye çalışacaksın yoksa ohhh beaaa ben memurum aylık 2.5 yatıyor agaaaaa dersen ne zengin olursun ne rahat bir hayat geçirirsin acı gerçekler. İnsanın hedefi oldugu yerde kalmak degil makam atlamak sıra atlamak sürekli üstü hedeflemek olmaklı

0|0
    0|0
  • Milli piyango kazanmak hazine bulmak soygun yapmak birilerini dolandirmak :D :D :D

0|0
    0|1
  • müzikle uğraşacaksın. bir kaç aranjör yalayacaksın plak şirketi sahibi falan. saçma sapan bir albüm yaptıracaksın birazcık da kıvırıp sallayacaksın. bitti işte :D

0|0
    0|0
  • ARsa alım satımı oh mis emek olmadan yemek.. Fakat onun içinde zaten zengin olman lazım. Ve piyasayı iyi arsaları takip edip doğru yatırımı yapman ve kısa sürede elinden çıkartman lazım. Bunun içinde zaten paran olması lazım :) Bence git bir buluş bul milyonlar sat bak nasıl bir Bil Gates oluyorsun ;) ;) Adamlar üniversite de Facebook u kuruyor şu an kaç milyar dolarlık şirkete dönüştürdüler. Sen küçük düşünme büyük düşün ;)

0|0
    0|0
  • Zengin nasıl olunur konusunda bir ton şey yazabilirim ama sadece okuyacağınız için gerek yok😀

0|0
    0|0
    • 2ay

söz beğendiğim olursa yapcam :D

• 2ay

Peşinden koşturmak yani azim gerekli yapıcam demekle olmuyor 😄 instagram sayfamı takip edebilirsin @milyonerakli 😄

• Hahahhahahaha allah ne yapmadım seni arsa alım satımla zengin mi olunur :D

0|0
    0|0
  • Jazandigindan daha az harcamayi aliskanlik halina getirerek

0|0
    0|0
  • senden hiçbi cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Müteahitlik :D

0|0
    0|0
  • Birikimle zengin olunmaz çalman gerek cok mal haramsiz olmaz

0|0
    0|0
  • Ticaret yapacaksın. Çalışmakla olmaz.

0|0
    0|0
  • toprak zamanla deger jazanir !!!

0|0
    0|0
  • yeteneğini keşfetmek ve kendine yatırım yapmakla olabilir :D

0|0
    0|0
  • Rahatlığı bırakırsan birikim yaparsın

0|0
    0|0
  • Olamazsın 😂

0|0
    0|0
  • Çalışarak

0|0
    0|0
  • forex dun 1800 koydum yarım saat sonra 2300

0|0
    0|0
  • birikim yapmakla zengin olunmuyor

0|0
    0|0
  • tek bıldıgım bırıkım yaparak zengın olamayacagındır

0|0
    0|0
  • Para biriktirmek istiyorsan kendine bir kutu yap oraya her gün 3 beş bişey at bence :)

0|0
    0|0
  • Dogru arsa alim satımı yaparsan birde para miktari onemli

0|0
    0|0
  • Emlak

0|0
    0|1
  • maaşından aylık gelirine göre bir mıktar ayır biriktir hoop zengınsın

0|0
    0|0
  • Uzun donemde kazandirabilir kisa donemde ev alip icini ucuza yenileyip satarak zengin olursun.

0|0
    0|0
  • ben geçen cumartesi sayısal loto oynadın 5 tanesiini buldum altıncıyıda bilseydim trilyoner olmuştum :( loto oyna 1 lira matematiğin iyiyse sayıları tahmin edebiliyorsan zengin olursun

0|0
    0|0
    • 2ay

Kiyamam 😁

• 2ay

Oyy oy 🤗🤗

• 2ay

@Betul8903 işte durum bu artık oynamıyorum umudum yok

• gel altıma yat seni holding'e ykü yapayım

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 0