Siz olsanız ne yapardınız?

Kızlar şimdi benim 3 gün önce nişanım oldu nişanda biz kuaföre gittik benim yanımda üç kişi daha gitti 310lira tuttu nişanlım da 200lirasını verdi geri kalanını biz verecektik ama o an param yoktu ben parayı sonra verdim. Sonra ben annemden parayı istedim işte 110lira. Annemle tartıştık biz işte annem dedi oglan evi niye vermiyo parayı falan dedi bende dedim ki ben senden istemiyorum parayı kendi takılarından istiyorum dedim nişanlım da bunu duydu şimdi bize gelip gitmiyor annemle araları bozuldu napıcam ben yardım edin lütfen siz olsanız ne yapardınız?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• 100 lira icinmi annende nisanlinda çocukluk ediyor yani evlilik bu kadar basitlestirilir mi ya !

1|0
    0|0
    • 3ay

haklısın. ikisinin arasında kaldım ne yapacağımı şaşırdım

• 3ay

Dogru olun kuaför masrafini erkek oder eski insanlarda boyle seylerde paradan degilde olmasu gerekenin yapilmamasina kizarlar bence nisanlin uzatmasin annen hem daha hakli hemde buyuk

En İyi Kız Görüşü

• keske nişanlın paranın tamamını verseymis. Ama senin kendi ekonomik özgürlüğün varsa annene pek karısmak dusmez isin açıkçası.

1|0
    0|0
    • 3ay

işte malesef öyle olsaydı çıkarır verirdim 😶

• 3ay

Ama şimdi Nisan demissin ya annene deki nisanda erkek tarafının ödediği nerde görülmüş. Hem kendi takından odeyeceksin takma sen. Bir de annenle nisanlini barıştır küs olmaz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Boyle sacmalıl mı olur yaw 100 liranın derdine girmişssiniz bir de evleneceksiniz daha

0|0
    0|0
  • söyleseydin 200 verdin ama 310 tuttu diye

0|0
    0|0
    • 3ay

yazık çocuk herşeyin parasını cebinden verdiği için o an parası yokmuş

• 3ay

kredi kartıyla çeksin

Kızlar Ne Diyor 2

• Kusura bakma ama hata nisanlinda insan o anda beklemez öder sonra sen ona verirdin.

1|0
    0|0
  • nişan parasını oğlan parası vermio diye biliyorum düğün erkeklerin

0|0
    0|0
Yükleniyor...