Neden güzel ve yakışıklı insanlar yalnız oluyor?

Neden biz yalnızız lan sokakta markette tramvayda yiyecekmiş gibi bakıyorsunuz da konuşmaya neden cesaret edemiyorsunuz belki sevgiye ihtiyacımız var :(

1|1
18|2

En İyi Kız Görüşü

• güzellerin şansı yoktur örnekleri'de çoktur... doğru kişi bir türlü karşısına çıkmamış kişi çıksa'da hiç olmayacak insan çıkar, allah hayırlısını versin, hayırlı değilse hiç olmasın, zaten o dünyanın öbür ucundaysa bile eğer olacaksa gelir seni bulur.

0|1
    0|0
    • 2ay

Haklısınız evet mesela ben 4 yıldır platonik aşığım kadın evlendi ne çare elimden gelen bir durum yok

En İyi Erkek Görüşü

• allah bir yerden verirken bir yerden alıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Güzel ve yakisikli olduğu için. 😃

0|1
    0|0
  • Neden bilinmez belkide gözlerinde buyuttukleri içindir

0|1
    0|0
  • Herkesin bir nasibi var. Aramıcaksın. O seni buluyor zaten. Ve neye göre güzel neye göre yakışıklı? Bunlar görecelidir.

0|1
    0|0
    • 2ay

Çevremdekiler yakışıklısın dedi diye böyle bir soru sordum kendi kendime hallenmedim.

• 2ay

bilmiyorum bayan en son telefonuma küfürler yağıyordu suçsuz olduğum halde

• 2ay

Farkında mısın bilmiyorum profilim 1 xper hiçbir şekilde fotoğraf soru ve anket paylaşamıyorum. Ayrıca yorumlarada fotoğraf atma gibi bir şansım yok. Niye tırstın bu kadar Bred Pit misin Jason Statham mısın? Yakışıklıyım ülkücüyüm dedin bakıp çıkıcam sonra sana kalsın internet alemi sende bize bak kardeş relax 😏

• Cesaret edemiyorlarmış konuşmaya bilimsel bir açıklaması da vardı. Bu yüzden güzel kızlar ve erkekler yalnızmış. Böyle giderse evde kalmayız inşallah hadi bakalım

0|1
    0|0
  • Kısmet knks

0|1
    0|0
  • Heral o kadar guzel ve yakısıklılar ki yanlarına tip yakıstıramıyolar zuha dermisim saka lan bilmiyom

0|1
    0|0
  • Demek yakışıklısın 😂

0|1
    0|0
    • 2ay

atiyordur

• 2ay

tamam ozmn sorun yok

• 2ay

sevdiklerini olduklarini dusunuyorlar bu yüzden yaklasmiyorlar ve konusmazlar

• Hic de bile hep kapilmis hepsi

0|1
    0|0
  • bu kadar özgüvenden olabilir bence 😂

0|1
    0|0
  • Ben yakisikli olanlardan cekinirim nedense.. az daha cirkin olanlarla kolay tanisirim 😂

0|1
    0|0
  • Ondan sevgilim yok demekki

0|1
    0|0
  • Yalnızım diriri

0|1
    0|0
  • Yakskli oldugunuz veya guzel oldugunuz icin sevgiliniz var sanip konusmuyorlardir.

0|0
    0|0
  • Armudun iyisini ayılar yer bekle seninde vaktin vardır 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

ayıya gönlüm istemedikçe dayı demem

• 2ay

Eyvallah.. seninde Umarım..

• 2ay

Sagolasin

• Değil mi 😔

0|0
    0|0
  • Ya bizle dalga geçersenizz çirkin salaklarr diye hı.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben kimseyle çirkin diye dalga geçmedim kimseyi kendimden küçük görmedim güzellik göreceli bir kavramdır çevremdekiler yakışıklısın dedi diye böyle bir soru sordum kendi kendime hallenmedim.

• 2ay

asla kendimden küçük görmedim de

• 2ay

Olabilir ama insanlar içini göresiye yakışıklılığına aldanıyolardır.

• Sanırım onların p*ç olduğuna, onların asla bana bakmayacağina inanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• valla bunun cevabını bulursan banada söyleyin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...