İntiharın eşiğindeyim. Nasıl atlatabilirim bunu?

21 yaşındayım, kendi halinde takılan sessiz sakin bir insanım. Aylardır evin karşısındaki marketten daha uzak bir yere adım bile atmadım. Evden çıkartmıyorlar lise bittiğinden beri. Üniversite kazandım bu yıl ve okul başlayınca hayatı daha da zehir edecekler biliyorum. Babam yüzünden tek bir arkadaşım bile yok. Eve yabancı kişinin girmesini istemiyo. başkasının evine gitmemi de istemiyo ve dışarı da göndermiyo. Annem de sessiz biri ve onun da psikolojisini bozdu yıllarca. Çalışıp okul masraflarımı çıkartiyim diyorum otur evinde diyo. Ama maddi durumu yetersiz ve bunu kabullenmiyo. Yoruldum artık. Yalnızlıktan yoruldum, ezilmekten yoruldum. Benim de babam bana dost olsun istiyorum, destek olsun yanımda dursun kızım diye başımı okşasın. Ama tek bildiği şey bağırmak azarlamak ve beni eve hapsetmek. Gençliğimin en güzel yılları, lise hayatım ve liseden sonraki 2 yılım bu evde geçti artık sabrım kalmadı. Siz de paylaşın derdinizi ve nasıl başa çıktığınızı anlatın...

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tam olarak aynı değil ama benzer bir hayat yaşıyorum. Sessiz ezik biriyim babam senin ki gibi değil ama o da ezik bnde, sevgisini gostwremez hiç köyün birinde yalnızca biz yaşıyoruz uni iki yıl okudum ama yine ayniyim yapayalnız. Umarım senin hayatın güzel olur

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Lütfen böyle şeyler düşünmeyin. İntihar hiç birşey için çözüm değil. Bilakis o sadece bedeni yok etmek aksine acıyı hisseden ruhunuzdur. Zor bir durumdasınız. İmtihanınız ağır. Allah kolaylık versin. Ancak şöyle düşünün. Tüm insanların kalpleri Allah'ın elindedir. Ancak O dilediğinin kalbini değiştirir. Size tavsiyem bol bol dua edin babanıza. Ne kadar kızgın olursanız olun düzelmesi için dua edin. Sizi üzdüğü her an, kızdırdığı her an dua edin. İnanıyorum Allah'ın izniyle hayatınız düzelecek. Ama dua da ısrarlı olun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ordan usulca uzaklas asaya bakma hep yukarı bak gordugun kısıye ya da goremedıgın seye el ac cıkarsın o esıkten rahat ol

0|0
    0|0
  • İşin zor umarim bu cikmazdan acilen kurtulursun ALLAH yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • intihar etme onu öldür.

0|0
    0|0
  • masallarda böyle sonra yakışıklı bir prens geliyor kurtarıyor

0|0
    0|0
  • Ne çekiyorsan şu gerikafalılıkdan çekiyoruz.

0|0
    0|0
  • Sanal arkadas bulabilirsin. bana ozelden yazarsan dertlerini dinlerim guven bana

0|0
    0|0
  • evladınmı var derdin var, nediyim sana ya, sende haklısın

0|0
    0|0
    • 2ay

Evladi olan mi dertli oluyo illa kardes

• 2ay

Yorumun genele girmis dikkatli oku...

• 2ay

@RafadanTayfa çocuğun olduktan sonra gel konuşalım kız çocuğun ok, yaşın ufak daha, ortalıkp, i, ç kaynıyor kardeşim yorum yapma bana

• Allah yardımcın olsun!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benim kuzenimin babasıda böyleydi en son benim dediğimi yaptı sana bağırıyorsa karşı çıkacaksın kendini ezdirmeyeceksin ben serbestim diyeceksin ki artık ezilmeyeceğini anlasın eğer sana zarar verirse polise gidersin. En azından özgürlük denen birşey var. Kendini asla kime olursa olsun ezdirme pes etme

0|0
    0|0
  • Biliyo musun bende öyleydim bana inanmıyorlardı ve güvenmiyolardı ama bigün onların karsışına çıkıp kendimin artık yalnız olabileceğimi anlattım 1ay konuşmadım ve başardım şu anda yalnızım ama napcan...

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun canım cok zor seyler bu anlattiklarin

0|0
    0|0
  • Ananı da al kaç kanki sen oku bir işe gir anan da çalışsın uzak durun o adamdan.

0|0
    0|0
  • bebce konus

0|0
    0|0
Yükleniyor...