Hayatınızda yaşadığınız en kötü durum, an, olay nedir?

Samimi duygularını yazarsanız memnun kalırım..

Güncellemeler:
3ay +++++++++++++++++
3ay ++++++++++++++++++++++++++++

1|0
33|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 32

• cok var

0|1
    0|0
  • Ben hangi kelimeye açsam ağzımı ben hangi kelimeyi nereye koysam..

0|1
    0|0
  • uzun suredir pesimde kosup sonunda sevgili oldugum karaktersiz ben nisanliyim diyip beni terketmisti (:

1|1
    0|0
  • Var öyle durumlarım, hani derler ya keşke yer yarılsaydı da yerin içine girip yok olsaydım dediğim oldu. Geçti sonra.🚬🔪

0|1
    0|0
  • Evin önünde ambulans görmüştüm evin kapısı ardına kadar açıktı o an yüreğim ağzıma gelmişti.

0|1
    0|0
  • Hic sevilmedigimi 3 yıl çok güzel bir ask yaşadıktan sonra anlamak

1|1
    0|0
  • Sevgilimden ayrildigim an

1|1
    0|0
  • Anlatamayacagim kadar kötü

0|1
    0|0
  • Oyle bir anim yok

0|1
    0|0
  • gösterdiğim ilgiyi ve saygıyı görememek

0|1
    0|0
  • Benden olan cani kaybettiğim an..

0|1
    0|0
  • Annemleri kaybettiğim an.

1|1
    0|0
  • Dedem bizim evde ölmüştü.

0|1
    0|0
  • olum

0|1
    0|0
  • vefat, dışlanma, aldatılma, güveni sarsma. hangi birini anlatlm ki.

0|1
    0|0
  • Hayatım da olup ama hiç olmayan kişilerin var ama hiç birşeyim olmadı anladigim o gün

0|1
    0|0
  • Ailemle kaza geçirdim, o an anladım ki hayat sadece sevdiklerimden ibaret.

1|0
    0|0
  • Cinsel tacize ugradığım gün

1|0
    0|0
  • Eşimin ihaneti. ...

0|0
    0|0
  • Bir tatil bölgesinde bir takım olaylar yüzünden tek basıma kaldım ve sıfır param vardı bir kaç kisiyi arayıp para topladım ve bilet alıp eve döndüm cok utanmıstım ve korkmustjm

0|0
    0|0
  • Dedemi Kaybettim şimdi hep kaybetme korkusuyla yaşıyorum o farklıydı hani baba gibi ama ondan bile daha ilgili hani abi gibi ondan bile daha sevecen şimdi şımaracak kimsem yok çok garip bir duygu bazen mezar taşına bakamıyorum sanki bakınca kabulleniyorm zor yani

0|1
    0|0
  • Babamin ölümü. Cok deger verdigim bir dostun ölümü. yillardir cirkinligim yüzünden insanlarin beni ezmesi.

0|1
    0|0
    • 3ay

öncelikle Allah rahmet eylesin başın sağolsun hadi ordan et insanları karakterin düzgün olsun.

• 3ay

Tesekkürler. Insanlarda öyle diyordu

• bugün minibüsten inerken sessizce abi inebilir miyim dedim. ve o duymadı. ve ben tekrar söylerken okadar eziktim ki çok utandım

0|1
    0|0
  • Ilk cinsel deneyimimde aileme yakalanmak... cok utanmistim rezil olmustum ve sonraki 3 ay cehennem hayati yasamistim. Hayatimin en kotu 3 ayı hala.

0|1
    0|1
  • Sevdiğim adamın beni sevdiğini söylemesine rağmen hiç sevmemiş olduğunu öğrendim an. Babamın kalp krizi geçirdiğini öğrendim an. Annemin kanser olduğunu öğrendiğim an

0|1
    0|0
  • Ne gibi mesela? Kotu duruma dusmek rezil olmak gibi mi yoksa cikmaza girmek gibimi?

0|1
    0|0
    • 3ay

sen istediğini anlat.

• 3ay

Isimi saglama aliyorum. Merak etme

• 3ay

iyi dedi dersin.

• Esra eroldanmı ögrendin 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Arkadaş grubum tarafından dışlanmıştım

1|0
    0|0
  • Yanlış lise seçiminden dolayı kıvrandığım şu dakikalar

0|1
    0|0
  • Bitanecik canımıniçi dostumun hasta olduğunu öğrenmem

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• cok var cok

0|1
    0|0
  • parasız kalmam

0|1
    0|0
  • Bırakıp gitmek ve arkana bakmamak için kendini tutup göz yaşlarını dizginlenmeye çalışmak.

0|1
    0|0
  • misafirlikte tuvalete girdikten sonra sifonun bozuk olduğunu öğrenmem , bide az önce burnuyla oynadığını gördüğüm adamın gelip elimi sıkmaya çalışması

0|0
    0|0
  • Ailemin gozlerimin onunde yok olusu bir insana daha agir birsey yasatilamaz sanirim

2|1
    0|0
Yükleniyor...