Sizce karşımızdakini tam anlamıyla tanımak mümkün müdür?

Bazen tanıdığını çok iyi tanıdığını sanarsın, sonrası hayal kırıklığı...

0|0
25|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• şahsen beni ne kadar tanıdıklarını düşünselerde hiçbirine güvenip gerçekten hayallerimi ve hedeflerimi anlatmam :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Pek mümkün olamayabilir.

0|0
    0|0
  • Karşındakine bağlı karakter meselesi

1|0
    0|0
  • bir insani iyi tanımak istiyosan ailesiyleçevresiyle olan yaşamını görmen lazım çünkü insanlar dışarıya kendini cok farkli gosterebiliyorlar

0|0
    0|0
  • insan bir ömür boyu kendini tanıyamıyor. Karşındakini tam tanıyamaz

0|0
    0|0
  • mümkün değil

0|0
    0|0
  • mümkün değil

0|0
    0|0
  • Bunun için onu sevmemen ve ondan nefret etmemen lazım. Çünkü duygular insana bazı dogmatik kanılar verir.

0|0
    0|0
  • Yok diil

0|0
    0|0
  • Herkesın içinde taşıdığı ıkıncı kişilik vardır

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır..

0|0
    0|0
  • Hayır.. hep birşeyler saklanıyor

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 24

• Fuzuliye sormuşlar sevmek mi daha iyi yoksa sevilmek mi? Sevmek demiş... Çünkü sevildiğinden hiç bir zaman emin olamazsın. Yani demem o ki hiç kimseyi tam olarak tanıyamazsın hiç kimse hiç kimseye kendini olduğu gibi tüm gerçekliğiyle göstermez.

1|0
    0|0
  • hayır tanımazsın karşındakinin tanıttığı şekilde tanırsın

1|0
    0|0
  • Mümkün değil

1|0
    0|0
  • Namümkün.

1|0
    0|0
  • kendini bile tam anlamiyla taniyamazken baskasini tam anlamiyla tanimak mumkun degil

1|0
    0|0
  • Ben 3 yillik hic ayrilmadigim arkadaslarimi taniyamamistim bence kimseyi taniyamazsin

1|0
    0|0
  • Tanımak mümkün de erken davranmamak gerek

1|0
    0|0
  • Mümkün olduğunu düşünmüyorum. Kendimden daha emin olduğun insanlar zaman geçtikçe bambaşka oldular

1|0
    0|0
  • bazen birini öyle tanırsınki o kendini o kadar tanımıyodur. bunun açıklamasıda farklı bakış açıklarına ihtiyaç vardır anlamında..

1|0
    0|0
  • Degil tabiki cok uzun zaman gerekli bazen kari kocalar bile birbirini tam taniyamiyor ve buda geçimi zorlastiriyor

1|0
    0|0
  • söyledikleriyle, yaptıkları birbirini tutuyorsa, içi dışında net bir insansa tanınır. Diğer türlüyse zor

0|0
    0|0
  • Tam anlamiyla taninamaz

1|0
    0|0
  • 60 senede aynı çatıda olsanız yine tanıyamassin

1|0
    0|0
  • Yoo.

0|0
    0|0
  • Bence nokta atışı yapabilmek için zeki olmak ayrıca uyanık olmak gerekiyor..

0|0
    0|0
  • Mümkün olamaz ki söz konusu dahi olamaz bence

1|0
    0|0
  • kimseyi tanımak istemiyorum, hepsi aynı bok.. bok olmayanlar da hep kapılmış..
    sektirsin gitsin herkes..

0|0
    0|0
  • Anlayamazsinnnn anlattirmadan değişi Verirler :)

1|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Bence hayır. Çünkü sonuçta ağızdan çıkanlarla düşünceler her zaman bir olmuyor. En basitinden karşıdakini kırmamak için beğenmediğin bir şeyi beğenmiş gibi yapıyorsun. O yüzden pek mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Çokkk yaşadım

0|0
    0|0
  • Değildir.

0|0
    0|0
  • Değildir

0|0
    0|0
  • değil