Çok zor, karanlik ve yalniz gunler yasiyorum. Bu gunler sanki hic bitmeyecek. Ne yapmaliyim?

Hayallerim ugruna bir cok seyden vazgectim. Ancak hayalimi gerceklestiricek ilk adimi atamadim. Maddi destek goremiyorum. Kendim calismak zorundayim. Ve sevdigim adam beni yari yolda birakti. Cok caresizim. Kendimi oldurmeyi dusundum. Bitsin tum bunlar diye. Birinin cikagelip gecti demesine cok ihtiyacim var. Yalniz idare edemiyorum. Ne onerirsiniz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• çareler tükenmez , çaresizim diyerek kendini toplumdan dünyadan daha çok soyutluyorsun. herkesin kendine göre bir derdi vardır. insanlar bu evrende kendilerinin bir noktadan dahi küçük olduğunu görebilmeli. yalnız değilsin , çoğu insan aynı şeyleri yaşıyor inan buna. sana tavsiyem en başta yaşadıklarını kabullenmen ve dimdik durabilmeyi istemen. eğer gönülden istersen başaramayacağın bir şey yok. cesaretli davran

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunları gizli üye olarak yazıp nasıl bir sonuç almayı hedefliyorsunuz?
    Kimse gelip sizin kurtarınız olmaz. Ancak ve ancak siz kendi kurtarıcınızı daha cesur davranarak bulabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Ah evlat niye yaramazlık yaptin

0|0
    0|0
  • Bende oyleydim annem vefat ettikten sonra geriye kalan ailemi kaybettim 1 kere ilaç içip intihar ettim ama olmedim sonra motorsiklet sürüp oleyim dedim yine olmedim canım çok yanıyor keşke birbirimize destek olsaydik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...