Dila ismi sizce nasıl?

Dila ismi sizce nasıl güzel mi? İleride kızım olursa koymayı düşünüyorumda :D Bu müziği koymazsam olmaz :D

Güncellemeler:
3ay Gürcü dilinde ilk doğan gün ışığı Farsçada İçten gönülden seven Ey gönül

0|0
20|10

En İyi Erkek Görüşü

• adel, adela, adinah, alta, alte, amalya, amalye, amelia, asna, asnas, asnat, asne, asnes, avigaiyil, avigal, avigali, barka, basel, basha, bashala, bashale, basharel, bashe, basya, basye, batka, batke, batyah, beila, beilah, beile, beilka, beilke, besel, beserel, bilah, bileh, bilhah, billa, bille, bina, bineh, blima, blime, blimel, bluma, blumeh, blumel, blumka, blumke, boba, bobala, bobale, bobe, bobela, bobele, bobinczka, bobinczke, bodana, bodane, bodhana, bodhane, bodna, bodne, bodnia, bodnie, breina, breindel, breindil, breine, broina, broindel, broindil, broine, bruna, brundel, brundil, brune, bubuna, buna, bunah, bunalah, bunale, bunczeka, bunczeke, bundel, buneh, bunina, buninne, bunya, bunye, czarna, czarne, czarni, devorah, doba, dobah, dobe, dobka, dobke, dobra, dobreh, dobril, dobrish, dobrush, dobrusha, dreiza, dreize, dreizel, dreizil, drezel, drezil, drozha, drozhe, drozna, drozne, dveira, dveire, dvoira, dvoirale, dvoire, dvoirel, dvoirele, dvoirka, dvoirke, dvosha, dvoshe, dvoshel, dvoshka, dvoshke, ednah, eida, eide, eidel, eidela, eidele, eidil, eidul, elka, elke, ella, elleh, ellush, emeline, eshka, eshke, eska, eska, eske, eske, essa, esse, ester, esterel, esteril, estrina, etka, etke, etta, ette, ettel, ettil, feiga, feige, feigel, feigele, feigil, , frumke, frumme, frummel, frummet, frummetel, galleh, galyah, gedalyah, gellah, gelleh, genana, genaneh, genena, genendel, genendil, genenneh, gentelle, gentila, gentille, ginesha, gineshe, gisha, gishe, gissa, gisse, gissel, gissela, gissele, gitta, gitte, gittel, gittil, gizza, gizze, glick, glikel, gliklen, gluck, glueck, glukel, glukil, golda, goldeh, goldeleh, goldinchke, grina, grineh, gruna, grune, grunia, grunie, gutta, gutte, guttel, guttil, hadas, hadassah,

Bunlardan birini koy hoş olur bence :) Bak o kadar sıraladık

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevmedim

0|1
    0|0
    • 3ay

neden? :D

• 3ay

Mislina, Aden falan...
      Biraz fazla sorguladın ama ben bu isme kötü demedim sadece sevmedim dedim , belirtmek istedim :)

• 3ay

yok yok değişik isimleri bende severim yeni isimler öğrenmeyi falan sorgulamak değil bu çok normal değil emin ol her ismi seveceksin gibi bir şey yok :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Güzel isim.

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Cok guzel

0|0
    0|0
  • o... pu ismi mi koyacan kızına

0|0
    1|0
    • 3ay

sanırım bir dila canını baya yakmış

• 3ay

hem fikrimizi soruyon hem kızıyon

• 3ay

terbiyeni takın böyle terbiyesizce konuştuktan sonra gülmemimi bekliyordun

• Eskı ısımlerdenn gıbı

0|0
    0|0
  • dilan koy çok güzel

0|0
    0|0
  • Guzel

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • kürt ismi gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Güzel

0|0
    0|0
  • Bence normal bir isim

0|0
    0|0
  • ben beğeniyorum

0|0
    0|0
  • ehh işte

0|0
    0|0
  • Begenmedim

0|0
    0|0
  • Güzel isim evet

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir isim😊çok güzel.💜İçten, gönülden seven demek. Sevdiğim isimlerden biri.

0|0
    0|0
    • 3ay

Gürcü dilinde ilk doğan gün ışığı Farsçada İçten gönülden seven Ey gönül :D gerçekten anlamları çok güzel

• 3ay

Kesinlikle öyle 😊bende düşünebilirim ilerde kızım olursa bak bu ismi. Tabi öncelikle düşündüğüm isimler olmazsa. 😀

• Guzel

0|0
    0|0
  • Dila hanım derler artık :) Güzel isim :)

0|0
    0|0
  • bana sade geliyor

0|0
    0|0
  • Guzel isim bende kizim olursa dila koyucam benim ismime uygun ve kisaltması çünkü

0|0
    0|0
  • Güzel.

0|0
    0|0
  • Güzel değil

0|0
    0|0
  • Eh iste

0|0
    0|0
  • blmem