Kapat

Metrobüs şöförü klima soran yolcuyu bıçakladı! Ne düşünüyorsunuz?

Söğütlüçeşme- Avcılar seferini yapan metrobüs şoförü, klimanın açık olup olmadığını soran yolcuyu bıçakladı.

Olay, Zincirlikuyu metrobüs durağında saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Söğütlüçeşme -Avcılar seferini yapan metrobüs şoförü ile klimanın açık olmadığın söyleyen arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesiyle metrobüs şoförü yanında bulunan bıçakla Cem Çalışkan'ı kolundan bıçakladı. Bunun üzerine yolcular, metrobüs şoförüne tepki gösterdi. Metrobüs şoförü, tepki üzerine kullandığı metrobüsle olay yerinden uzaklaştı.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1293021-metrobus-soforu-klima-acik-mi-diye-soran-yolcuyu-bicakladi

Nasıl sorunlu insanlarla aynı havayı soluyoruz biz ya? Ama boşuna yazmamış adamlar "Şöförle konuşmak tehlikeli ve yasaktır." diye.

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkede o kadar çok şey yaşanıyor ki , pek şaşırmıyorum artık böyle şeylere :) ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Millet kendini bir halt sanıyor ya sen kimsin ki bir insanı öldürebilirsin Allahın verdiği canı nasıl alabilirsin dengesiz insanlar ya

0|1
    0|0
  • Şaşırmadım
    Gun geçmiyor ki bu ulkede sorun olmasın

0|1
    0|0
  • Noluyo ln hahah 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Olayi tam bilmiyoruz belki yolcu tartisma aninda cok agirina giden birsey soylemistir. Ama insanlar garip sasirmamak gerek

0|1
    0|0
  • Millet kafayi yemis mk

0|1
    0|0
  • Adamın bıçaklayası varmış piyongo ona vurmuş

0|1
    0|0
  • yalnız üzünçlü şeyler yazacaktım, sondaki yazıdan sonra gitti hepsi:)

0|1
    0|0
  • Yuh ya Allah kahretsin böyle insanları

0|1
    0|0
  • Grup terapisi lazim sanirim millete

0|1
    0|0
  • Kimsenin kimseye tahammülü kalmamış ki

0|1
    0|0
  • Nasıl insanları şöför yapıyorlar burada sorun o. Bugün metrobüse bindim kliması çalışmıyordu ve ter kokusundan içeride durulmuyordu, rezalet bir durum , indim başka bekledim. tabiki soracak vatandaş

0|1
    0|0
  • İstanbul'da normal insan kalmadı cidden söylüyorum bin beş yüz tane olay var evden çıkmak bile gelmiyo içimden

0|1
    0|0
  • Herkes bir tuhaf ya valla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Denetim olmazsa her tanıdığı olan böyle yerlere girerse olacağı bu.

0|1
    0|0
  • Aslında herkes böyle oldu bu ara ülkede.. şu an herşey karışmış millet gergin... acaba nerde bomba patlar terörden benide alırlarmı vs paranoyak oldu herkes.. bide sürekli dayatmalar zengin fakir uçurumu vs vs ülkede artık insanlar kaldıramıyor bu kadar rezillikleri.. bu patlamalarda doğal olarak oluyor... insan psikolojisini iyi anlarım ;)

0|1
    0|0
  • Bıçak çekmenin hiçbir izahı yok ama adam o raddeye nasıl geldi bilmiyoruz. Verilen habere göre yorum yapılmaz bu ülkede. Sadece dikkat çekici provoke edici bir başlık içerik yok.

0|1
    0|0
  • Imam öyle olursa metrobus şoförü de böyle olur.. İmamı bildiniz sanırım...

0|1
    0|0
  • Metrobüs şoföründe bıçak ne arar onu sormak lazım. Yakında kalaşnikoflu otobüs şoförleri görürsek şaşırmayın akbil basarken. En son gördüğüm rezalette bir tanesi sakat yolcunun üzerine yürümüştü sudan sebeple.

0|1
    0|0
  • Ohaaa

0|1
    0|0
  • Ülke Reset atmak şart

0|1
    0|0
  • Ada'mın yaptığını doğru bulmuyorum orası ayrı bir konu ama şu şöförlerin yaşadığını kimse yaşamıyor adamların ağızlarına ediyorlar aşağılayıcı konuşanlar saçma sapan konular yüzünden kavga çıkaranlar adamlarında bir sabrı var artık bir yerde patlıyor. Normal sabır taşı kırılırsa olacağı budur burası Türkiye.

0|1
    0|1
  • Herkese ehliyet verirsen olacağı bu olur

0|1
    0|0
  • Daha dün oradaydım. Esenyurt'a gidiyordum..

0|1
    0|0
  • yavşaklar

0|1
    0|0
  • Detayda Adan'ayı aradı gözlerim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...