Neden tüm yasaklar hep bana?

Meraba benim sorum şu: sevgilimin ailesinin yanına gidiyoruz sürekli ama benim giyimim hep eleştiriliyor fakat çok açık giyinmiyorum normal yazlık elbiseler tişört vs. Buna ragmen göze batıyor daha önemlisi bu yasaklar hep bana. Öteki gelinleride şort etek elbise falan giyiyor ama hiç müdahele etmiyorlar bende bunları gördükçe benim giyimime müdahale eden sevgilime "sen zaten hep benim giyimime laf et abinler neden yasaklamıyor annenler neden onlara karışmıyor da bir bana tüm tepki?" diyorum. Sizce bunun sebebi nedir?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Siz karşı dedikodu ve önyargı ortamı gelişmiş olabilir. İlgilerin sizin üzerinizde toplanma nedeni bununla ilgili ve acemi gelin olmanızdan kaynaklanıyor olabilir. Bu tarz durumlarda bildiğinizi okumanız, nişanlınızın sizi desteklemesini sağlamanız ve söylenenlere itibar etmeyerek bildiğinizi okumanızda fayda var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer şimdiden sana karışmalarina izin verirsen kurtulamazsin. kesin çizgiyi koy araya. sana karisamayacaklarini anlasinlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Feodal bağları birden yok edemezmişiz

Erkekler Ne Diyor 4

• Ve sen böyle bir aileye gelin gidecek kadar zekisin öyle mi? Sonra ağlama sakın bana çok çektiriyorlar diye.

0|0
    0|0
  • Sevgilisi var
    Yasaktan bahsedoyor

0|0
    0|0
  • Çok karışıyorsa bırak gitsin
    yarın çok başını yakar..

0|0
    0|0
  • Derdini seveyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne kadar saçma ya hakikaten niye böyle bu kaynanalar 😂😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Anlamıyorum geçen gün arkadaşım geldi biz onlardayken normal elbise giymiştim tam çıkacağız annesi bana elbisen uçmaz mı dedi arkadaşımın yanında. Ama geçen gün gördüm dışarda kendisi elbise giymişti.

• Seni farklı göstermeye gözlerine girmeni istediği için olabılır mı? Herkezın yapısı bır değil ki senın kı karısır onlarınkı rahattır karısmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Hadi sevgilim bunu yapsa anlarım ama ailesi bunu yapıyor öteki gelinlerine de yapsalar anlarım ama tek bana olunca ne bileyim...

• 3ay

Hee ben sevgilin sandım belki onlara laf söylemeye cekınıyordur sana rahatca diyodur sen verdıysen o tavizi

Yükleniyor...