Siz de benim gibi yoruldunuz mu?

Ben hiç bir zaman hayata karşı mücadeleyi bırakmadım, şu an da bırakmıyorum, ben çok yoruldum be, her şeyden yoruldum ben...
Sevmekten yoruldum, nefes almaktan yoruldum, güzel kız görmekten yoruldum, fakir insan göremkten yoruldum, savaştan yoruldum, siyasetten yoruldum, alkol içtim karaciğerim yoruldu, protein tozu içtim böbreğim yoruldu, okula gittim beyinim yoruldu, bunu size yazarken klavyeye dokunmaktan parmaklarım yoruldu.

Hayatta olmak askeriyede helikopter den çıkartma yapmak gibidir, ip ile inersin ama her aşağı doğru indiğinde parmağın daha da yorulur ipin ucunu tutamazsan düşersin, düşersen ya ölürsün ya kalırsın. Ben kalmak istiyorum, çok yoruldum ama ipi sıkıca tutup kalmak istiyorum.

Herşeyden yoruldum be, herşeyden... Gurbetten de yoruldum, Angela merkelden de... Okuldan da, kızlardan da... gözüm hiç birisini görmüyor, gözüm bir güdümlü füze gibi hedeflerime kitlenmiş...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayatta mı sıkıldım?

0|0
    0|0
    • 3ay

sıkıldım evet, hayattan sıkıldım, ölümden de korkmuyorum, tek korkum hedeflerimi gerçekleştiremeden ölmek.
      Kim için yaşıyorum biliyor musun?
      Yanlızca hedeflerim için...

• 3ay

Sen de benim gibisin seni çok iyi anlıyorum ben de yaşamak istemiyorum ama mecbur yaşıyoruz işte

• 3ay

Yaşayalım be yaşamak güzel, bizi sıkan ne biliyor musun? hayat değil, bu iğrenç düzen ve iğrenç insanlar...

Erkekler Ne Diyor 1

• Yazdıklarınız bana depresyonda olduğunuzu düşündürdü. İç sıkıntılarınız ağır geliyorsa bir psikiyatristen destek alın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...