Ergen kız kardeşimin büyük arkadaşları?

16 yaşında ergen dediğime bakmayın dışarıdan 20 dersiniz. Çok uzun boylu ve hep büyüksü giyiniyor. Beni gıcık eden şey sürekli haddinden fazla olgun davranması ve her konuda söz sahibi olması. Benden daha bilgili gibi görünmesi. Gündem, siyaset, tarih hatta dini konular her b*ka atlıyor hep de güzel konuşuyor araştırıyor ancak büyükler gibi davranması sinir blzucu. Yaşına göre bu kadarı fazla. Şimdi de 23 yaşında tıp okuyan birisi ile görüşüyor. Sadece arkadaşlar annem de biliyor. Çocuk işsiz güçsüz boş biri olsa karşı çıkardı arkadaşlıklarına ama bilgili kültürlü ve anlaşabiliyorlar yani ama annem bir şey demezken bana söz söylemek düşmüyor ama bu arkadaşlığın sonu sevgililik olacak gibi. Ne yapabilirim? 18 olsa bile arasındaki yaş farkı çok. Sizce de tehlikeli değil mi? Birde ben ona bunu söylediğimde bana "16 yaşından sonra kendi rızam ile 18'den büyük insanlar ile görüşmemde hiçbir sıkıntı yok istemediğim bir şeyi zorla yapmaya kalkarsa yasal olarak her vatandaş gibi bir sürü hakkım var." Dedi. Onu da araştırmış.🙄

1|0
15|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kız kardeşin beni anımsattı. Ona karışma o her zaman haklı çıkmasını bilecektir. Böyle bir insan da zaten kolay kandırılmaz, kardeşine güven nasıl yaşamak istiyorsa yaşasın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende 17 yaşındayım ama genellikle 19-20 sanılıyorum. Benimde 22 yaşında bir ablam var ama ortamda bir konu konuşulurken öyle ablamdan daha bilge davranmam zaten birazda çekingenim. Kardeşindi sanırım, kardeşinin araştırıp bişeyleri bilmesi güzel ama şunu söylemeliyim ki ufku çok geniş olduğu için ne kadar siyaset, tarih vs. Konularda bilgili ve zeki olsada 23 yaşındaki bir adamla bu kadar yakınsa ve bu ilişki sevgililiğe doğru gidiyosa kardeşine sahip çık derim. Öyle adamlar var ki tek sözleriyle etkisi altına alıp herşeyi yaptırabiliyolar ve ruhun dahi duymuyo nasıl yaptım ben falan dediğin zamanlar oluyo. Umarım kardesin bir an önce aklını başına alır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sorun istemeden yapacaklarından ziyede isteyerek yapacağın şeylerde deseydin

1|0
    0|0
  • Doktor muhendis diye pazarladiginiz kizlar genelde kullanilip atiliyor. Çünkū herkes doktor muhendis istiyor tabi doktor muhendisde herkesi istiyor kullanip atiyor. Ayrica yetiskinlerde seks nefes almak kadar dogal birseydir. Kardesinde muhtemeln bu konulari çoktan aşmıştır.. oyuzden cok takilma korktugunuz ne varsa coktan olmustur...

0|0
    0|0
    • 3ay

Pazarladığımız mı? Annem de babam da bu meslekte ve annem o çocuğun boş ve pis bir çocuk olmadığını düşündüğü için rahat bırakıyor. Burada anlatmak istediğim buydu...

• 3ay

Yani entellektuel ve kulturlu erkekler sevişmezmi tecavuz etmezmi ya da kesinlikle ahlak sahibimi olurlar. Kim olursa olsun ne aile meslegin nede ailendekilerin fikirleri yanilmayacaginiz anlamina gelmez. Pazarlamaktan kastim yanlis anlasilmasin onay vermek anlaminda. Ustelik anne babalar genelde kendi tecrubelerinden yola cikarken gercek suki acaba ortam ayni ortam midir bilinmez...

• amma kıskanmışsın

2|0
    0|0
    • 3ay

Kıskanmak mı? Sadece sinir oluyorum utanmasa bana ablalık edecek her ne kadar büyük gibi olsa da 23 yaşında biriyle görüşmemeli.

• 3ay

Sende 23 yaşındasın 16 yaşında çocuk gibi davranmayan biriyle çıkar mıydın

• 3ay

ben çıkmamda başkası çıkabilir

• tıp okuyan birisi aklı başındaysa 18 altına konuşmaz çünkü o bir çocuk

1|0
    0|0
  • yılaaaan sinsiiii

0|0
    0|0
  • Kardesin sen olmayasin

0|0
    0|0
  • cinsel bir şeyler yaşamasınnn

2|0
    0|0
  • Başına tecavüz gelince akıllanır

0|0
    4|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Yaşına bakma kendini bilen biri bence anlattıgına göre başının çaresine bakar zarar görmez😊 Sende ablasın anlıyorum ama korkmana gerek yok ama yine de kendisine birşey demeden kontrol altında tut 💪🏽😊

1|0
    0|0
  • Kardeşini kıskanıyosun bunu anlamıyorum ayrıca birinin görüşündede demişsin kendi yaşındaki erkekleri aklı başında bulmuyormuş diye en azından annenden gizli yapmıyor bu konuda endişelenmeni anlarım ama gelipte yaşına uygun davranmıyo vs vs dersen kıskanmış gibi gözükürsün senin bu durumda yapman gereken kıskanmak değil ya da kızmak değil endişelendiğin konuda kardeşini kardeşimden habersiz korumak buda şöyle o konuştuğu kişiyle konuş ciddiyetini ölç kardeşinle o konu hakkında konuş biraz yardım et ona ablaysan böyle abla ol kıskanarak değil

0|0
    0|0
  • kız okuyan araştıran görgülü kültürlü bir kızsa eğer 23 yaşında bir erkek arkadaş bence çok garip değil. kaldı ki 7 yaş absürt bir yaş farkı değil. üstelik okuması araştırması fikir sahibi olması seni neden rahatsız ediyor anlayabilmiş değilim.

2|0
    0|0
  • kendi haline bırak ya olgun biriymiş zaten neyin doğru olduğunu bilir bence yaş farkının olması kötü bir şey de değil

2|0
    0|0
  • Nee hali varsa görsün annen biliyorsa sen hiç dert etme ne hali varsa görsün çok bilmişin

1|0
    0|0
  • Maşallah çok güzel kendini geliştirmesi bence sıkıntı değil kendi yaşıtlarıyla zaten anlaşamaz o kafada bir insan ben de 19 yaşındayım 27 28 yaşında insanlarla daha rahat iletişim kurabiliyorum

0|0
    0|0
  • Vay anasını

1|0
    0|0
  • Ergenlikte olur böyle şeyler

1|0
    0|0
  • gelişim bedende değil akıldadır.. o böyle bir kız böyle mutlu ise problem ne? illa insanların ona biçtiği rolü oynamak zorunda değil. bence iyi bir abla değilsin. sözlerin beni rahatsız etti bence o senin ablan olmalı

2|0
    0|0
    • 3ay

16 yaşındaki bir kızın 23 yaşında biriyle takılması sorun değil mi yani

• 3ay

şimdiki kızlar bırak anneyi ablasına hatta arkadaşına bile söylemeden gezer tozar erkeklerle çok yanılıyorsun senden iyi bir kardeşinin olması imrendirir insanı ama iyi bir abla buna kapılıp saçmalamaz

• 3ay

sana ne desem boş bende bir abla olduğum için ekstra kızdım sana... bu sana son yorumum

• E ne istiyorsun daha bilinçli kız dışarıdaki kezbanlar gibi ilk bulduğu serserinin altına mı yatsın? ona birşey olmaz bence

0|0
    0|0
  • Kız kardeşinin senden daha olgun düşündüğü kanısına vardım..

0|0
    0|0
  • helal olsun kardeşine yeni nesilde onun gibi aklı fikri gelişmiş olgun kişilikli ergenler yok

0|0
    0|0
  • Birisi "başına tecavüz gelince akıllanır" demiş ve beğenmişsin, ne biçim ablasın sen?

1|0
    0|0
    • 3ay

kıskançlığından geberecek

• 3ay

Aralarında yaşanan her şeyi dışarıya yansıtmadıklarına göre cinsel olarak faydalanmadığından nasıl emin olabilirsin? 23 yaşında erkek ergenler gibi boş boş oturmakla yetinecek değil herhalde.

• 3ay

ergenler sence boş boş oturuyor mu? asıl ergenler insana zarar. aklı başına gelmeye başlamış biri nasıl davranacağını da bilir. eğer düzgün yetiştirdiyseniz kardeşini böyle bişeye kalkışmaz zaten. ben bu konuda güvenemem dersen sakıncası var tabi

• Kardeşini kıskanıyo musun

0|0
    0|0
Yükleniyor...