Lütfen yardım edin! Arkadaşıma ve özellikke kocasına çok sinir oldum. Detayı okursanız sevinirim?

Arkadaşımın eşiyle onların sözünde tanıştım. Beni her görüşünde bana flört etmem için birini ayarlamaya çalışıyor arkadaşımla birlikte. ben tanışmak istemedikçe de kocası sitemkar konuşuyor. Diyor ki biz senin iyilığini düşünüyoruz. kendinde eksik gördüğün bir şey mi var da ondan mı istemiyorsun dedi en son nikahlarına gittiğim zaman. İki saat boyunca beni konuştular. Karı koca ikisinden de soğudum ama onlar bunun farkında değil. Tamamen küssem mi rahat rahat etmek için. Çünkü Laftan anlamıyor ikiside 😯

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşını al karşına ve onunla açık açık konuş. İyi niyetiniz için teşekkür ederim. De. Lütfen bundan sonra bana bu konuda görüş söylemeyin. De.

1|0
    0|0
    • 3ay

Kibar konuşmaktan anlamıyorlar bu dediğinizi ve daha bir çok şey söyledim 😯

• 3ay

Tamam o zaman

• 1ay

Teşekkür ederim tercihiniz için

En İyi Kız Görüşü

• anlamiyosa koy tepkini çek kendini

1|0
    0|0
    • 3ay

konuşmaktan anlamıyorlar ki ! Zaten düğünlerine de gitmeyeceğim o şansı kaybettiler. Nikahtan sonra ikimiz de atamadım birbirimizi. 2 ay oldu sadece bana mesaj çekti o kadar. Az yüz versem gene aynısı olacak. Zaten farklı şehirlerdeyiz. Boş yere masraf yapmama gerek yok.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendi iyiliklerini kendilerine saklasınlar.

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle buldumcuk oldular resmen. Düğünlerine de gitmeyeceğim.

• 3ay

Benim fikrimi soruyorsan böyle bir mesaj yazma. Çocukça olur sanki. Vakti zamanı gelince yaptıklarından utanacaklar ince bir gönderme yapsan bence daha iyi olur. Mesela düğünden 3-5 ay sonra hala çocuk yok mu birinizde bir eksiklik mi var iyiliğiniz için soruyorum diyebilirsin. Ben olsam bu tarz bir şey yapardım

• 3ay

Olabilir aslında onları kendi silahlarıyla vurmak güzel olurdu. Zaten bu arkadaşım da eleştiriye hiç açık değildir. Hasbelkader bir araya gelirsek ve bu konuyu açarlarsa ne söylesem sustururum. Çünkü diğer türlü masaya yumruğumu vurup senin yardımına ihtiyacım yok diyeceğim.

• Evlilerya aciyolardir bekarlara :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Sanırsın Angelina Jolie Bret pit. Salaklar ya ☺

• 3ay

Doğru söylüyorsun. Zaten kızların kendi aralarındaki arkadaşlıkları pamuk ipliğine bağlı. Erkekler kendi aralarında saçma sapan sorunlar yaratmıyor en azından.

• 3ay

Aynen bencede

• Açık açık de benim için iyi niyetinizi anlıyorum lütfen dahaaaa fazlaa zorlamayınnnn

1|0
    0|0
    • 3ay

Dedim zaten hatta daha fazla şey söyledim ama anlamıyorlar.

• 3ay

Amaa bu araa unuturlar seni merakk etmeee kafanı dinlersin

• 3ay

Gelecek ay düğünleri olacak daha arayıp çağırması yakındır. Ama gitmeyeceğim zaten.

• öyle insanlardan uzak dur kimi ilgilendirir senin özel hayatın

1|0
    0|0
    • 3ay

Bir ay sonra düğünleri var arayıp çağıracak ısrarla. Gitmek istemiyorum. Zaten farklı şehirlerde yaşıyoruz. Ne desem etkili olur gitmemek için?

• 3ay

Ama onlar bir gün yaşadığım şehre bile gelmek istiyorlar ! onların da benden soğumasını istiyorum. Başkasının düğününe gideceğim desem etkileyici olur mu?

• 3ay

Bu arada işsizim.

• uzak dur onlar dan

1|0
    0|0
    • 3ay

Durmak istiyorum zaten bir ay sonra düğünleri var. Beni arayacak büyük ihtimal. Gitmemek için ne desem iyi olur?

• 2ay

☺☺☺

• gel bir gün beraber gidelim çenelerini kaparlar :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Güzel fikir ☺

• 3ay

il neresi yakınsak valla gelirim

• 3ay

☺Onlar için de organizasyon yapamayacağım. Kendileri kaybederler. Sağol teklifin için.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...