Bir kızın ksden tanıştığı kendinden 9 yaş büyük biriyle buluşması tehlike arz eder mi?

Ne gibi bir sikinti cikar? Tecrübesi olan var mi?

• Bir şey olmaz
    11%(5)27%(22)Oy Ver46%(17)
  • Sen boş ver gitme
    89%(39)73%(59)Oy Ver54%(20)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen boş ver gitme

1|0
    0|0
  • Gitme bu zaman kötü zaman , buluşacaksanda avm dışında bir yerde buluşma götürmek istedği yerlere gitme, avm den çıkışta aynı araca binme, arabasına binme

1|0
    0|0
  • Tabiki tehlikelidir tanımadığın etmediğin biri sonuçta bu şekilde asla buluşmayın derim...

1|0
    0|0
  • sonucta oda bır ınsan sınıfta tanıstıgın bırınden ne farkı olabılır kı? ben kac kısıyle bulustum bısı olmadı :)

0|0
    1|0
  • Sen boş ver gitme...

0|0
    0|0
  • Senin yasina bagli yasin kac

0|0
    0|0
  • adama göre değişir. edebilirde etmeyebilirde

0|0
    0|0
  • inanabiliyorsan güven varsa ama hemen buluşmak pekte mantıklı değil zamana yaymak gerek acelesi yok

0|0
    0|0
  • b*kta cikabilir guvenemezsinki

0|0
    0|0
  • o kadar yaş farkı olmalı...

0|0
    0|0
  • Konuşman a Bağlı

0|0
    0|0
  • :D gitme.

0|0
    0|0
  • Ben buluştum mesela, ama o kadar da yaş farkı yoktu. İkinci buluşmada bana gittik. Bişey yapmadık ama aklına kötü şeyler gelmesin ;) yüzeysel sevişme dışında. guzel bir dost edinmiş oldum. Hala görüşürüz. Hala bana gelir.

0|0
    0|0
  • ben çok buluştum bir sıkıntı olmadı valla

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ov ov ov. SAKIN gitme. SAKIN. Kimin kime güvenebiliceği internet üzerinden belli olmaz. bakarsın sapık çıkar. gitme.

0|0
    0|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • Kiz kac yasinda? Cunku 23 altiysa tehlike arz eder heleki 17-18-19 sa.. kimsenin karakteri msjla belli olmaz insan ailesindekini taniyamiyor bazen. kacirip tecavuz edebilir veya cogu erkegin niyeti oldugu gibi yataga atma derdindedir sonra gizli kamera santaj vs amacli cok insan var gercek hayatta bile kim bilir amaci ne

0|0
    0|0
    • Erkekler cok bulustum birsey olmadi demis ama erkege zaten birsey olmaz olan kiza olur

• mal olmayin ya

1|0
    0|0
  • buluşma tehlikeli insanlar var burada

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey yapma

1|0
    0|0
    • Niye yapmıyormuş ki?

• @bayderesif6 sakıncalı

• Bence böyle güvensiz olmayın ben konya ya gittim biri için hemde öyle duygularla gittim ki giderken sevinçle hüzün arası bişey vardı. Dönerken tamamen çökmüş bir adam. Bence kızlar erkeklerden daha duyarsız duygulara:-)

• Gitme

0|0
    0|0
Yükleniyor...