Kaldırımlarda rahat yürüyebiliyor musunuz?

Kaldırımlar da rahat yürüyebiliyor musunuz?

yaya için yapılmış kaldırımlar da sere serpe oturan kahve insanlarını kınıyorum biraz saygı. Ayrıca dükkan sahiplerinin yayınmasını da !

1|1
23|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Düşüncesiz insanlarımızdan bir şey beklemiyorum artık, herkes şikayet eder bir şeylerden ama kimsede düzeltemez

1|1
    0|0
  • Ohoo motorbisikletle kaldirimdan gidenler.. 6-7 kisinin kolkola girip yavas yavas yurumesi pazar gibi sere serpe meyve satanlar yalanci manken koyanlar vs vs... belediyecilik yokki

1|1
    0|0
  • En nefret ettiğim durum şikayet bile edilemiyorlar kendi alanları olmayan yaya yolunu kapatıyorlar. Ramazandaydı kaldırımı tamamen mSalarla doldurmuşlardı koskoca -aktif- caddeye çıkıp yürünek zorunda kaldım. Personeline söyledim bunu yapmaya hakkınız yok dedim abla ramazan ondan dediler. Daha büyük bir yere geçin yetmiyorsa. Şikayette bulundum. Hiçbir geri dönüşü olmadı. Rüşvetleşiyorlar da... Bazı restoranlar için geçerli tabiki...

0|1
    0|0
  • Aynen çok haklısın kaldırım değil de kahvehane gibi kullananlar bile var

0|1
    0|0
  • Bu manzaralar yasadigim ülkede yok, olsaydi pek eglenceli olurdu. Tekmeleyerek gecer, soganlardan üc bes cantama atardim.

0|1
    0|0
  • Ben de sevmiyorum ama işgaliye vergisi ödüyor dükkanlar, sistem böyle ne yazık ki.

0|1
    0|0
  • Ya harbiden bende yürüyemiyorum bide bizim burada yokuş var biraz altta da otopark o otoparktan taşıyo arabalar kaldırımlara park ediyorlar adım atıcak yer yok bu yine iyi

0|1
    0|0
  • Hayır rahatsız oluyoruz

0|1
    0|0
  • Aynen.

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • bu konuya değindiğiniz çok iyi oldu. ayıptır yahuuu

0|1
    0|0
  • Turkler için en iyi park yeridir kaldirimlar

0|1
    0|0
  • Bide bakiyolar ya böyle

1|1
    0|0
  • Aynen karsiya gecmek zorunda kaliyoruz devam edebilmek icin.

0|1
    0|0
  • Bazı kaldırımlarda yürüyecek yer yok

0|1
    0|0
  • Geçecek yer var

0|1
    0|0
  • Sanirim dunyanin her yerinde ayni dertler..

0|1
    0|0
  • Hadi bunu da geçtim bir de bakıyorlar..

1|1
    0|0
  • çok doğru bende rahatsızım bu durumdan

0|1
    0|0
  • Ben de şu dükkan önünden zor geçiyorum

0|1
    0|0
  • Hayır malesef

0|1
    0|0
  • Sadece onlar olsa neyse motorsikletler çocuk arabaları vs dert

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Masalarını kaldırıma atmış cafelerde oturmak isteyip de malını görsün insanlar diye çabalayan insana laf etmek de ayrı bir gariplik. Burada bu adama laf edenlerin hepsi araba park yeri bulamadığında arabayı kaldırıma çıkartıp park edenler aslında. 'Sanane zevk benim' diyen arkadaşlara da duyurulur, sizene, zevk onun.

0|0
    0|0
  • yürüyebiliyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...