Komşularınız dan sizde tenkit alıyormusunuz?

evimde bazen çıplak geziyorum ve dikkatliyim de dışarıdan gözükmemek için ama görülmüşüm ve ev sahibime söylemişler polis e söyleyeceğiz demişler ev sahibime bende daha dikkatli olurum dedim olacağı 150 tl para cezası da ulen elalemin evini neden rontlarlar merak ediyorum sizin başınıza geldimi dikizlenmek ya da dikizliyormusunuz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Dikizlememnin suçu yok mu? Hem evdesin istediğin gibi gezersin kime ne? Kimsenin karışabileceği bit şey değil bence bu sen de şikayet edenleri et evimi gözetlediler diye

1|1
    0|0
    • 2ay

zaten polis kapıma gelirse bende şikayet edeceğim

• 2ay

Evet onlar şu an haksız.. Evde çıplak gezmek yasadışı mı ya Allah için

En İyi Erkek Görüşü

• cok ilginc evin kolaylikla gorulebilecek seviyedemi?
    ben de bazen yapiyorum henuz bir geri donus olmadi. ev sahibi ne karisir. senin kira kontratin var. cok merak ettim detaylari anlatsana

0|1
    0|0
    • 2ay

ya dikkat et diye sanırım karşı apartmandakiler görmüş üstte evleri ben alçakta kalıyorum

• 2ay

mutfağa gittiğimde sanırım görüldü aman neyse sorun olmaz

• 2ay

bakmasin kardesim ya da baksin ama sikayet ne demek. insan kendi evinde rahat rahat gezemeyecek mi? hadi sana gelip dese anlarim da ev sahibine sikayet etmek nedir ya. kafalar cok geri oldugu icin oluyor bu. ulen normal sartlarda bile bir insanin evine bakmak dogru degil zaten. cama yazi yaz apartman numarasini belirt icinizden biri rontgenci kim oldugunu bulursam mahkemeye verecem de bir daha sikayet edemezler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evde çıplak gezmek yasak mı ki 150 lira cezası var?

0|1
    0|0
    • 2ay

dışarıdan gözükürse ve kanıtlarsa cezası var ama sizde karşı dava açıyorsunuz evi rontgenlediği için

Yükleniyor...