Öğrenci ve öğretmen aşkı fazla mı imkansız?

Yazdığım bir hikayem var bir öğretmen ve öğrencinin arasında geçen aşkı anlatıyor. Ama arkadaşlarım bunun fazla olağandışı olduğunu söylüyor. Ama okuduklarında da çok beğendiklerini söylüyorlar sizce yazmaya devam mı etmeliyim?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• arada kaç yaş olduığuna bağlı mesela ben 18 yaşındayım. Bizim bir öğretmen vardı 21 yaşında. arada 3 yaş varr.. Yaş konusunda Fazla uçurum yoksa neden imkansız olsunki _?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya watpadde bir sürü öyle hikaye var eğer kalemin güzelse her türlü okunur ama yazdığın şeyi okuyucularım beğenmiyosa yazma ya da arkadaşlarının beğenmesini istiyosan fan fiction yaz daha da imkansızlaştır ki saçmalıktan uzaklaşıp hayal olsun gözlerinde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Olağan dışı değilde, öğretmen ve öğrenci arasında mahrem olmaz derler yani öğretmenlik kutsal olduğunda, "BENCE" en azından okul bitmeden, o öğrenci okulunu bitirmeden ilişki yaşanması doğru değil. O sebeplede böyle çarpık ilişkiler hoş olmayacağından imkansız demesekte doğru olmaz. Ama hikayelerin konusu olabilir tabiki.

0|0
    0|0
  • Adı üstünde bir kurgu ve gayette dogal. İyi kurgulann bir eser her zaman gerçekliği olur. Günlük hayatımızda öğretmenine aşık olmayan kız mı var)))

1|0
    0|0
  • Bende fantastik yazıyorum bu ara elfler goblinler hobiler büyücüler havada uçuşuyor rüyama bile girdiler. Dd

1|0
    0|0
  • insanların söylediklerine aldırma hayalindeki neyse özgürce aktar

1|0
    0|0
  • Devam et.

1|0
    0|0
  • Gönüller bir olsun

1|0
    0|0
  • yazmaya devam etmelisin hikaye olarak da kalmalı

1|0
    0|0
  • Yaz tabiki. Bir hikayede imkansizlik ve gunluk yasanan olaylar disinda olan seyler tutulur. Gizemde ekle.

1|0
    0|0
  • Imkansiz degilde zor

1|0
    0|0
  • Gerçekte olsa öğretmen kıza hallendi derler ya insanları.. Her neyse hikayelerde olabilir.. Gerçek hayatta öğrencinin okulu bitirmesi ve öğretmenden bagımsız bir yerde okuması lazım.. Aynı okulda düşünsene ya dersine giren hoca sınıfından bir kızla çıkıyor :D :D İyi dalga geçmesi olur amma haaa

0|0
    0|0
  • sapıkça

0|0
    0|0
  • bizim arkadaş ilk günden kadın bir hocayla işi pişirdi, yapan yapıyor :D

0|0
    0|0
  • fazla imkansiz degil tamamen imkansiz bence

0|0
    0|0
  • etik degil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaz bence öğretmen öğrenci aşkı hicde imkansız değil

1|0
    0|0
  • İşte bu tür konuları allayıp pullayıp hikaye olarak yazıyorsunuz yavrum genç nesilde saf saf okuyup sanki bu durum çok normalmiş gibi öğretmenine aşık oluyor. Hayranlık desen anlarım da aşk ne ya? Bir öğrenci okula ne için gider yeni bilgiler edinmek için öğretmenden kendine sevgili yapmak için değil!!

0|0
    0|0
    • 3ay

Olayın bir gerçekciliği yok sadecd kurgu

• 3ay

Evet ben çok fazla aşk romanı okudum ama hiç onu yaşayacağıma inanmadım çok fazla psikolojik kitaplar tarihi kitaplar okudum ama beni etkileyen tek şey evimdeki yaşama tarzı oldu aile işde dediğim gibi anne baba çok önemli ama eğer bir insan içinde kötülük barındırıyor sa bunu kimse engelleyemiyor en basit ornek kuran insana iyiliği emreder ibadetler vs işde onuda okuyanimiz çok ama uygulayanimiz neredeyse yok denecek kadar az işde yazılanlar eğer kişinin içsel duygularını zaten var olan duygularını anlatıyorsa o durumdan etkilenmemek o insan için imkansız olur bence her şey kişilik ve karakter meselesidir yinede fikirlerin çok hoşuma gitti

• 3ay

@Fatoşe aynı şekilde senin bakış açın da mantıklı ve olası tabiki her şey karakter ile başlar her ne kadar dışarıdan müdahale edilse de içteki kargaşa bitmedikçe bir anlamı olmaz. Ama şu var ki sen ben o etkilenmedi diye herkes aynı olacak değil. Eskiden olsa sana direk gözü kapalı hak verirdim ama artık devir bizim çocukluğumuzdan çok farklı. Şimdilerde anne baba çocuğuna terbiye vermeye korkar oldu. Yani demek istediğim çevre faktörü de etkili direk aile veya kişinin kendi zan altında bırakılmamalı

• Yasa bagli bir durum imkansiz degil ama dikkat et bu devirde hocalarada guven olmuyor canim

1|0
    0|0
  • bence takma onları. yazmak içinden geliyorsa yaz derim ben

1|0
    0|0
  • Duruma göre, şartlara göre değişir. Lise son sınıftayken bir arkadaşımız öğretmenimizle evlendi.

0|0
    0|0
  • Bir kere de bilimsel makale falan yazın, ne bileyim edebi değeri olan şeyler yazın. Saçma sapan ergenler yüzünden ülkede edebiyat gelişemiyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Laflarına dikkat et ben sana yazdım al zorumlu oku diye bişey demiyorum sanki edebi değeri olan bişey yazsak kafanı kaldırmadan okuycan laf olsun diye konuşma

• 3ay

Ne diyebilirim, cahil toplumun cahil bireyleri.

• 3ay

Ya sen kendini ne sanıyosun aya çıkan ilk türksün de bizim mi haberimiz yok

Yükleniyor...