Siz ne diyorsunuz bu duruma?

Bu zihniyette olan, kadınları küçük gören, kadınları işçisi zanneden, onların emri altında yaşamasını isteyen, kadın açık giyindi 'laf atabilirim, taciz edebilirim' diyen, kadınların özgürlüğünü kısıtlayan, küçük kız çocuklarına bile tahrik olan herkesten nefret ediyorum. Bunu görünce sinirden elim ayağım titredi. Sizler ne düşünüyorsunuz? Benim gibi düşünenler var mı?Siz ne diyorsunuz bu duruma ?

Güncellemeler:
3ay Güncell

0|2
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adam bir müslüman degil gözümde dini kötülüyen kızlara islamı sevdırcegı yerde islama nefret etmesini saglayan islamın sadece erkeklere geldigini zanneden ve insanları bozmanın en temel yolunu bilen bir kukla. Tipinde meymenet yok. Biz cennet annelerin ayakları altındadırla büyüdük anneler kadınlarmız kutsaldır bizim için bozamıcaklar bunları

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah bunun gibilerin bin belasını versin başka bişey demiyorum. İçlerinden geçen bütün pislikler kadınların kızlarını değil kendilerini bulsunda baksınlar taciz istismar tecavüz nasıl oluyomuş. Pislikler!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• ya sen o sohbeti tam manası ile dinlemedin, ya da sende sözü kesip biçme ile kişilere iftira atma diye tabir edebileceğimiz bir karakter sorunu var. Nurettin hoca ''kız çocukları cennet kadar değerli cehennem kadar risktir.'' diyor. Niçin ilk kısmı paylaşmıyorsun?
    t24.com.tr/.../o-hocadan-yeni-vaaz-kiz-cocuklari-cennet-kadar-degerli-cehennem-kadar-da-risktir,3049

0|0
    0|0
  • Bir mizojin olarak bu herifi zerre önemsemiyorum. Söylediği cümlelerde ki yönlendirmelerden ziyade dinci olması beni rahatsız etti.

1|0
    0|0
  • BU TÜR AKPİÇÇÇ İBLİS DÖLLERİNE KULAK VERMEYİM AMKKK HATTA BU PİÇÇÇİ YAKALARSANIZ KATLEDİN

1|2
    0|0
  • Bunun gibilerin neyse...

1|0
    0|0
  • bırakın şu 'sahte' müslümanları ya

2|0
    0|0
  • tiksinti duyuyorum bu zihniyetten ve bu tip insanlardan.

2|0
    0|0
  • Ziktirsin gitsin mk yobaz itleri..

2|0
    0|0
  • Testere ile keseceksin o. c yi

2|0
    0|0
  • İndirin şu adamı boşuna dememişler akılsızlar dünyaya hükümdar olur diye

1|0
    0|0
  • bence yazıyı düzgün okuyup anlamamışsın

birde şu var ki eğer ben müslümanım
    diyorsan benim kıyafetime kimse karışamaz diyemezsin

yok erkeklerin zaafından sebep kapanmak zorundamıyım diyosunuz
    islamiyet öyle emrettiğinden
    yoksa sıkınti yok takılın istediğiniz gibi
    bizimde nefsimizin hoşumuza gidiyor nede olsa

https://m.youtube.com/watch?v=w--daGNL2VQ

0|0
    0|1
  • milletin küçük kız çocuklarından tahrik olmasının sebebi kızların gösterip elletmemesidir

0|0
    1|0
    • 2ay

Allahın cezası utanıyorum senin gibilerle aynı havayı solumaktan

• 2ay

yalan mı hep karşı tarafı suçlayıp kendini bir pog sanan sizler değil misiniz

• Bu adamı s. kmek lazım şeref. siz

1|0
    0|0
  • sadece gülüyorum

1|0
    0|0
  • La havle

1|0
    0|0
  • İşte Hz. Muhammed kadınlar sizin Allahın emanetir diyen İslamı takip ediyoruz bu şarlatanları değil Kuranı Kerimi takip ediyoruz bu sıfatsızlara da pirim vermemiş oluyoruz... Siz bizim emanetimizsiniz. Emanete en şekilde sahip çıkmak gerekir. İslam bu emreder...

0|0
    0|0
  • profilinle adamın adamın anlatmak istediğini özetlemişsin :D

0|0
    3|0
  • islamiyet te asla böyle birşey söz konusu değil olamazda. bu adamin hizmet ettigi yer kesinlikle misyonerler. arastirilsin altindan kesinlikle bu cikacak. hic bir vaiz bu sekilde ne konusur nede hareket eder. hic birsey bilmiyorsan hadisleri oku. kadina bakis acisini gör. bu tamamen sacmaligin daniskasi

0|0
    0|0
  • Evet risktir neden? Namus gibi bir olay var ve bu devirde korunması zor ama sen burda galiba pedofililere yakınmışsın ülkemizde evet pedofili çok ama olay olmuyor bilinçli bir halk var o konuda

0|0
    0|0
  • ciddiye alıncak kisilerden değil bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu adam tam bir sapik. bir kere de kiz cocuklari 6 yasinda evlendirilebilir demisti sapik

1|0
    0|0
  • sövmek dövmek istiyorum cinsci tipler lan senin... neyse sakin olucam

1|0
    0|0
Yükleniyor...