Bazi insanlar sevgililerini cok yüceltiyorlar. Sacma degil mi?

Yok o kizlari takip edemez yok fotosunu begenemez falan filan. Annesi degil babasi degil onlara ne degil mi? Sizce de cok abartmiyorlar mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aşırı derecede kıskanç insanların yaptığı bir şey, şahsen gerekli buluyorum ama bu kadarı fazla oluyor uyarırsın edersin ama kimse kimsenin hayatına bu denli karışmamalı, seviyorsa zaten başka kızlarda gezmez gözleri bu güvensizlikten dolayıda yapılan bir kısıtlama, kişinin kendi sorunu ve karşısındaki insanı kısıtlayarak güven duygusunu yüceltiyor aslında, sevgilisini değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu dediğin sevgililerini yüceltmek değil ki sevgililerini kısıtlamak, özgürlüğünden çalmak. O kızları takip etse sanki kızlar da kırmızı halı sermiş onu bekliyordu. Takıntılı bir düşünce yapısı sonuçta kimse hint kumaşı değil.

Sevgiliye karşı davranışlarınla, tavırlarınla, hal hareketlerinle, sevginle, desteğinle, küçük bir hediyle, güzel bir iltifatla, takıldığı yerde yardımınla vs.. sevgilini yüceltmiş olursun ilerlemesini sağlarsın. Böyle yaparson onunda sevgisi artar heralde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ona yüceltmek değil kısıtlamak denir

0|1
    0|0
  • Bence de abartılı tabi bu erkek içinde geçerli o zaman oda karışmayacak kıza

0|0
    0|0
  • bunun sebebini ben hala çözemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...