Cidden sıktı artık bu rus kızı ve türk kızı muhabbetleri?

Şu sitede en az 200 tane türk kızıyla rus kızını kıyaslayan soru var. Abi bıkmadınız mı? Ben şahsen bir rus olarak BIKTIM. Ayıp değil mi kendi milletinizin kızlarını aşağılıyorsunuz? Yok türk kızı kısa boyludur yok rus kızı uzun bacaklıdır. Kadınları bir obje olarak görmekten vazgeçin artık! Ben Türkiyede yaşıyorum ve inanın rus olmama rağmen söylemeliyim ki türk kızları çok sempatikler. Çok güzel yemek yaparlar bizim yemeklerimizden kat kat lezzetli olur. Siz erkekler, eve aç geldiğinizde yemek yiyeceksiniz heralde uzun bacak değil. Ayrıca türkleri bu kadar aşağılayan erkekleri anlamıyorum. Sizin anneniz de türk kadını değil mi? Rus mu doğurdu sizi de gelip böyle aşağılıyorsunuz kızlarınızı?

1|2
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Anaları TÜRK ama ;)
    Rus kızı ile sohbetleri olmayanlar rus diyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu sitedeki erkekleri ciddiye almıyorum :) onun için hayır sıkmıyor.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Helal olsun. Harika bir öz eleştiri. Ama daha da acısı, Türk toplumuna ders veren nitelikteki bu açıklamayı, bir Rus ağızdan duymak. İşte bizim en büyük ayıplarımızdan birini, bizim yüzümüze doğru tespitlerle vuran bir başka ülke insanı. Yazı ki ne yazık.
    Türkçeyi bu kadar güzel kullanabilmeniz, hem şaşırtıcı hem de takdir edilesi.
    Yüreğinize sağlık.

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim :) 5 yıldır Türkiye'de yaşadığım için ana dilim gibi biliyorum artık

• Kızlar bunlara bakmiyor, bunlar da burada sinirlerini atıyorlar.
    Kedi ciğer misali.

1|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../a74586-turk-erkegi-ile-evlenmek-neden-istemiyorum

Senin hemcinsin bizim erkeklere saldırırken güzel alkışlıyorsunuz ama? Siz bu erkekleri itin g*tüne sokun ondan sonra saygı ve sevgi bekleyin?

0|0
    0|0
  • sen kesşnlşikle rus değilsin bırak bize rusum ayaklarıyla türek kızlarını savunuyorsun.

0|2
    0|0
    • 3ay

Inandırmak zorunda değilim. Türkiyede yaşayan bir rusum

• 2ay

Ben hristiyan değilim zaten ateistim

• 2ay

olabilir insan insadır benim gözümde herkes karakteriyle değerlenir ya da düşer gözümden.

• haklısın ama kıskançlık ve trip yok ruslarda

0|0
    0|0
  • Türk kızlarına kurban olsunlar

0|0
    0|0
  • Eminiz rus kızısındır sende :D waefwaf

0|0
    0|0
  • Türkçüyüz kardeş biz Ruslardan bize ne?

0|0
    0|0
  • türk kizi 💞

#panda

0|0
    0|0
  • Başka derdiniz mi yok ya :D

0|0
    0|0
  • Rus kızların fizikleri dışında pel elle tutulur birşeyleri yok. Giyinmeyi bilmezler vede çok soğuk yapıda insanlar. Türk kızları her ne kadar kaprisli olsalar bile vazgeçilmezdir.

0|0
    0|0
  • ya fizik farklıdır. kimse türk kızı yemek yapamaz veya soğukkanlı demiyor ki..

0|0
    0|0
    • 3ay

Türk erkekleri sanki güzel fizikli

• 3ay

ya bana da sorsan bin tane yıldız içinden kadın gibi kadın göremem beğenmem. bu benim yakışıklı olmam gerektiği anlamına mı gelmeli? beğenmek farklıdır dengini aramak ayrıdır. yoksa 1000 yıldızın hangi biri karşıma çıksa evlilik çıkmak konusunda avucumu yalarım. beğenmem o başkadır!

• Rusların ölüsü nün gideri var Türklerin neyi var

0|1
    1|1
  • ruslar daha güzel

0|0
    0|0
  • Devuşka sizin yeriniz ayrıdır 😂

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...