Kargo elemanlarını dövecem artık ne biçim iş yapıyorlar?

Kargo teslim edilemedi diyor aradım eve geldik ulaşamadık şubeye gel al diyor. Eğer eve gelse ulaşamasa kağıt bırakması lazım soktuğumun malı bu 2 oldu şubeye gidip sikecem hepsini evde bekliyoz gelen giden yok

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• mng kargo ile geliyor bazı ürünlerim rezillik bu kadar berbat bir kargo görmedim
    alışveriş yaptığım yerden kapıda ödeme yaptım ve fazladan para ödüyorum. Getirmediler gönderen yeri arıyor kapıda ödeme diyorlar. Kargoyu arıyorum kağıda ödeme değil şubeden alacaksın diyorlar resmen zorla 1 hafta sonra alabildim ve şube arabayla en fazla 10 dakika uzaklıktaydı. Arıyorum çocuğunu koymuş telefonun başına bebek üstelik konuşamıyor bile.
    Sonra başka bir şehre geçtim aynı rezillik devam etti. Haftada 3 gün benim olduğum bölgeye geliyorlar ve kafalarına göre gün değiştiriyorlar. Ayarlıyorum onların gününe tutsun diye sonra diyorlarki gelemiyoruz
    arayıp şikayet ediyorum hiç bir halt olmuyor paramla rezil oluyorum
    buda yetmezmiş gibi -yoğunuz-diyorlar o zaman işi bırak banane bundan
    işte mecbur kaldığımdan bekliyorum onları

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen hep böyle bide şikayet ettiğimde geldik bulamadık falan demiş madem yoğunsun ertesi gün getir oda yok illa şubeye çağırıyor

• 3ay

saçmalık gerçekten birinin bunları kontrol etmesi lazım ama işte tek memnun olduğum aras kargo var şu an. Şubesi burda değil ama sorunsuz bir şekilde günü gelince hemen getiriyorlar

En İyi Erkek Görüşü

• aras kargo saat sabah 10 da teslim ederiz dediler.. saat 13:30 daha gelen yok..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hep böyle yapıyorlar git benimde yerime saap

0|0
    0|0
  • öyleler yalan söylüyolar hep

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Genel merkezlerini ara

0|0