Gelecek korkum var. Ne tavsiye edersiniz?

Hayallerim icin okulumu biraktim. Ancak istedigim yere giremedim. Baska yere de yerlesemedim. Maddi sebeplerden surekli ev ve sehir degistirdim. Kendimi ordan oraya savruluyornus gibi hissediyorum. Gelecek korkum var. Hic bisey olamayacakmisim gibi hissediyorum. Hayallerim ici cabalama gucunu de azaltiyor bu onumu gorememe. Ne onerirsiniz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Su akar yolunu bir şekilde bulur.
    Hepimiz bir gün öleceğiz, geleceğimizin sonu belli.
    Sok sıkıntıya sokma kendini. İnsanın en büyük düşmanlarındandır stres ve sıkıntı...

Şimdi sakince elinde neler var gözden geçir.
    Yapabileceklerini gözden geçir.
    Tekrar tasarla planlarını hedeflerini..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• su yolunu bulur. çırpınıp suyu bulandırmayın ve yaşadığınız andan zevk almaya bakın. geleceği düşünerek şimdiyi ihmal etmeyin :) ve gülümseyin her zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• herseyden önce olumlu düşünmeye bak ve sunu asla unutma ümitsizliğe sakin kapilma içinde bulunduğun durum geçici sen geleceğe odaklan ne güzel hayallerin var onlar sana umut olsun ve sukret yani sikayet etme hem senden çok daha kötü durumda insanlar var inşallah herşey gönlünce olur.

0|0
    0|0
  • gelecek korkusuna devam muhtemelen çok kötü bir geleceğin olacak zengin koca falanda bakabilirisn

0|0
    0|0
  • Hep deprasyon

0|0
    0|0
  • geleceksin kullan

0|0
    0|0
  • hadi sen kizsin.. paran işin olmasada bulur bir koca evlenirsin.. ya senin durumunda olan erkekler ne yapsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tek sorun çok fazla düşünmen, sadece 1 hedefe odaklanırsan daha iyi.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama bir hedefe odaklanmakla bitmiyor ki is. Ornegin ailemden maddi destek gormuyorum gecinmem icin calismam gerekiyor. Ama hem calisip hem de kursa gidemiyorum. Cunku vasifsiz eleman kimse para vermiyor. Maddi sikinti var basimda

• 3ay

Adına üzüldüm :( ama illaki çalışman gerekiyorsa part time çalış, okumak istiyorsan her türlü başarırsın.

• Kaderin ötesi yok istediğin kadar çabala

0|0
    0|0
Yükleniyor...