Sosyal ilişkilerde başarısız olmak, insanlarla iletişim kurmayı bilmemek?

Neden kaynaklanır ve nasıl çözülür?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne sorun yapacaksın gördüğün ünlüler kendi aralarında konuşmayı bile bilmez. Kimse kimseden üstün değil sadece gözünde çok büyütmüşsün. İlk okul mezunu bile vekil oluyorken nedir bu sosyal ilişki? Para kazanmaya bak kimseye güvenme sevme gerisi gelir.

1|0
    0|0
    • 2ay

haklısın tabi ama kalabalık ortamlar beni çok rahatsız ediyor o yüzden sıkıntı yapıyorum

• 2ay

kalabalık ortamlarda kendisini göstermek isteyenler çok olur sana söz verilmedikçe iki kişi arasına girme dinleme etraftakileri çünkü kendi çalıp kendi oynarlar. Hepsi karşıdakini dinlemeden benim deme peşinde.

• 2ay

doğrusun ya

En İyi Kız Görüşü

• tecrübesizlikten. ilk tanıştığın bikaç kişiyi kurban edeceksin ya da onlar buna rağmen seni sevecek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Güvensizlikten kendine veya karşında ki insana çözmek için ise çekinmeden düşünmeden insanlara yaklaşıp kaynaşmak gerek sonuç düşünmeden

0|0
    0|0
    • 2ay

ya güvenimde var gibi aslında ne bileyim insanlarla konuşmaya gerek görmüyor gibiyim. ama başkalarına bakıyorum herkes kolayca birbiriyle kaynaşıyor sosyalleşmek çk önemli ama beceremiyorum bir türlü

• 2ay

anladım ben çok konuşmayı da sevmeyen biriyim acaba ondan mıdır ya.. başkaları herşeyden konuşabilirken dedikodu vs.. ben sadece gerekli olan konularda konuşuyorum

• 2ay

Bir kaç konu öneri de bulunayım Gündemi takip et Bilim hakkında Filmler/Diziler ve Kişilik Karakter üzerine bir şeyler oku izle bir de biyografi filmleri insanı baya geliştirir tavsiye ederim

• - Özgüven eksikliği

0|0
    0|0
    • 2ay

çokta eksik değil aslında

• sosyal ortamlara katılmazsan olmaz tabii

0|0
    0|0
  • Cahillikten kaynaklanır gezip gormek okuyup ogrenmek sevip sevilmek yasayip demlenmekle cozulur.

0|0
    0|0
    • 2ay

soru soruş tarzımda cahillik gördün mü? çok okuyan biriyim sadece insanlarla iletişim kurmak ve aynı ortamda bulunmak benim için yıpratıcı oluyor.

• 2ay

senin kadar değilimdir

• 2ay

Ben nerdeyim sen nerdesin evet ben cahil bir insanim

Kızlar Ne Diyor 1

• kendi ic dunyandan

0|0
    0|0
Yükleniyor...