Neden sürekli İslamı kötü gösterme çabası var?

Neden sürekli İslamı kötü gösterme çabası var ve neden kötü imam ve sahte hocalar yüzünden dinden soğuyanlar kötü zenginler görünce paradan zenginlikten soğumaz?

1|1
16|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir milleti dıştan feth edemezsen içten edersin düşman ta Çanakkale savaşında dedi biz Kuran la vurursak yeneriz diye ve öylede yapıyorlar sahte hocalar sahte şeyhler tarikatlar bilmem neler halkımız dine bağlı ama din konusunda bilgisiz bu yüzden körü körüne bağlanıyor sorgulamıyor halbuki islam dini sorgulama ve akıl mantık dini islam düşmanı masonların bir takım çabası sonucu islam düşmanlığı yapılıyor bugün İslam yarın Türk düşmanlığı olarak çıkacak zamanında kuyruk acıları var aman dedirtmişsin sen onlara hem dininden nefret ediyor hem ırkından dinini bitirirse ırkını bitireceğini biliyor biz önlerindeki tek engeliz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• evet islamı doğru uygulamayanlar yüzünden islam suçlanıyor

0|1
    0|0
  • Cunku islami gerektigi gibi yasamadiklari icin agizdan cikma laflarla hareket ettikleri icin dini de korelttiler. Aslinda kotu gosterilmiyor bunu biz insanlar yapiyoruz. Muslumanim diyenler bile. Sen namazini kil ama agzindan kufur eksik olmasin. Orucunu 1 ay tut ama yoldan gecen kizlara az. Sadakani ver agzindan alkol eksik olmasin. Boyle vb orneklee fazlasiyla oldugu icin insanlar ne yapiyorsa kendine yapiyor.

0|0
    0|0
  • Eğer başımızdakilerin insanları f. Tarafından dinden soğuttuklarını söylersen yanlış edersin aksine adamlar dine çekmek için kırk takla atıyorlar. 15 Temmuzdaki selalar olsun din işte. Soğuyan insanında hakkıdır karışamazsın kendi düşüncelerine.

0|0
    0|0
    • 2ay

Soğuyanlara bir şey demiyoruz ama insanların akıllarına saçma düşüncelerle enjekte etmelerine karışabiliriz soruyu iyi oku.

• 2ay

Bir şeyler açıklamaya çalışıyorsun bunu anlıyorum kendini bir kanıtlama çabası içersindesin ama konumuz bu değil dediğim gibi soruyu iyi oku.

• 2ay

Yahu okuyorum anlamıyorum sen açıkla

• Gerçekten bu bailık alında tartışmaya mecalim kalmadı ya beyninizi biraz açmanızı rica ediyorum

0|0
    0|0
  • algı operasyonu

0|1
    0|0
  • Aciz insanlar cidden. Savunduklari seyin arkasinda dahi duramiyorlar.
    Cok guzel noktaya deginmissin, cevap veremiyorum bu dedigine.

0|0
    0|0
  • Eğer dizilerdekini söylüyorsan orada komedi çektikleri için komik olsun diye yapıliyordur bence. Değilse senaristlerin dinle, imamla niye bir zoru olsun ki?

0|0
    0|0
  • Kıyamet alametleri. .

0|1
    0|0
  • Hepsi din zayifligi

0|1
    0|0
  • fitne fesatliktan dolayidir

0|0
    0|0
  • İşlerine gelmiyor

0|0
    0|0
  • adamın biri çıkıp tüm dünya karşısında Allahu ekber diyip sebepsiz yere birilerinin kafasını kesince İslam'a kalıyor seç halbuki din de değil uygulayanlardadır suç bunu gibi olaylar bence...

1|0
    0|0
  • şu an bu hayatı yaşıyorsun nasıl mutluysan öyle yaşa kurallarla hayat yaşanmaz

0|0
    0|0
  • çünki islam kötü

0|0
    0|2
    • 2ay

Gizli olacak kadar korkma

• 2ay

yeter

• 2ay

camiye gitmesemde araştırırken dinliyorum ve güzel şeyler söylüyorlar

• sadece kötü imam ve sahte hocalar değil

0|0
    0|0
    • 2ay

Gizlenecek kadar korkma

• 2ay

Saygısızlık etmenden belli kimin ne olduğu.

• 2ay

Kim saygısızlık etmiş görülüyor zaten boş yapma.

Erkekler Ne Diyor 11

• Algı operasyonları. Son günlerde arttı bu durum işleri güçleri İslam olmuş bazı insanların bazı dinciyim diye takılanları baz alıp islam böyle şöyle demeleride ayrı komik oluyor.

0|0
    0|0
  • Çünkü şeytan uğraşıyor onlarla. Nefis uğraşıyor. İslâmı sürekli kötü gösterecekki nefis ve şeytan, o kişi hep küfre girecek. Basit.

0|0
    0|0
  • Kötüdür de o yüzden olabilir.

0|0
    0|1
  • Bozulmamış tek din kaldı onu bozma derdindeler

0|1
    0|0
  • Nefsine sahip çıkamadıkları için.

0|0
    0|0
  • Hak din olduğu için

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu sebep değil

• 2ay

Nesi sebep değil kardeşim hak din ve barış dini olduğu için Türklerin Selçuklulardan beri Türkiye cumhuriyetine kadar islam ile nizamı alem ülküsüyle hristiyan alemini Avrupa'yı bile Zaman'ında yönettiği için hedefte ve sevilmez !

• islam gerçekten kötü olduğu için olabilir mi sence?

0|0
    0|0
    • 2ay

islamdan nefret etmek için gerekçelerimi saysam...
      neyse gerek yok sinirlenmeye şimdi...

• 2ay

Tamam hayvan kesmeyelim canları var demi bitkilerinde canı var ee ne yiyeceğiz? Gelmiş buraya 1 xperle bana çocukça capslerde duyduğun şeyleri diyorsun.

• Çünkü dini yıkıp kendi güçlerini göstermek dünyayı kendi düzenlerine göre yönetmek istiyorlar.

0|0
    0|0
  • İslam duygusunu azaltmak bizi bizlikten çıkarmak için

0|0
    0|0
  • boyle bir cabam yok islam zaten kotu kurani oku. orada yaziyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Al bir tane daha

• 2ay

ben okudum. sana burada bir suru kötü hatta sapkin ayet sunabilirim. ama senin derdin bu degil. sen islami korumanin derdindesin. hirsizi korursan hirsiz kadar suclu olursun. kusura bakma ama ben o kitabi koruyup kendimi batiramam.

• Cunku beyinlerini kullanmiyolar 😄 Ulke bu konuda gene onceki zamanlara gitti adam namaz kiliyor hemen bu şeriatçi Arap aşiği bu kotu diyolar ya 😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...