Enerji İçeceğinin Etkisi Ne kadar Büyük?

Normalde aşırı sakin biriyim. bir arkadaşım beni arkadaşlarıyla tanıştırıcak yani yeni bir ortam görücem. Artık sessiz sakin biri olmak istemiyorum ama yapım da böyle. Konuşkan lider ruhlu insanlar ilgimi çekmiştir hep. Acaba 5-6 tane enerji içeceği içsem bana da hareket gelir mi? Şuana kadar hiç içmedim bazıları çok etkili diyor bazıları da etkisini görmedim. Ben çok sakin olduğum için çok içersem normale mi dönerim yoksa birden fazla etki mi yapar?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• 5-6 tane içme. 2'den fazlası ciddi zararlı. o riske sakın girme.
    enerji içeceği seni olduğundan daha farklı bir insan yapmaz. varolan enerjini daha uzun süre korumanı sağlar. yani sana ekstra canlılık katmaz.
    daha canlı, daha konuşkan olmak istiyorsan 1 kadeh (veya 1 adet 50'lik bira) bişeyler iç, üstüne bir de 350 cc enerji içeceği iç. o zaman işe yarayabilir.

1|0
    0|0
    • 3ay

Alkol kullanmıyorum ki. Biri 10 tane içmiş bişey olmadı diyordu. Ben sadece normal insanlar gibi hareketli olmak istiyorum napıcam

• 3ay

2 tane içsem etkisini görür müyüm?

• 3ay

söylediğim gibi, ekstra canlılık katmaz. sadece enerjini daha uzun süre korumana yardımcı olur. 2 değil, 10 tane de içsen ekstra canlılık katmaz. (ama o zaman kalp krizi geçirirsin o ayrı)

En İyi Kız Görüşü

• Çok içersen titremeye başlarsın , liderlik ruhu vs piskolojik bir şey. dışardan gelen madde lerle bunu tetikliyemezsin bu içten gelmeli. Enerji içeceğinide fazla tüketme derim lakin aşırı doz dan ölenler var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunun icin enerji icecegine ihtiyacin yok ki sadece soylemek istediginj soyle acaba soylesemmi gibi tereddutlere girme

1|0
    0|0
  • Manyak mısın? Günden 1 taneden fazla enerji içeceği içmek insanı öldürebilir. Günden 1 taneden fazla enerji içeceği içimez.

0|0
    0|0
  • Kontrolsuz guc guc degildir

0|0
    0|0
  • çok içersen hastanelik olursun diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Ne yapacan uzaya uçmak falan mı niyetin 😂

1|0
    0|0
    • 3ay

O kadar değil sadece normal insanlar kadar hareketli olmak. Ben çok sakinim

• 3ay

Hic bir faydası olmaz aksine zarar gorursun
      Yapı meselesi bu.
      Değişmez oyle

• 5-6 tane enerji içersen mefta olursun. 2'yi geçme.

1|0
    0|0
  • arsız kızdan hiç hoşlanmam

0|0
    1|0
  • Ölüm riski%90 ama bu soruyla sende %100 cahilsin
    Bnce iç lütfen..

0|0
    1|0
  • Enerji içecegi içseniz ne olur içmeseniz ne olur şimdi yapınızı degiştirecek hali yok :)

Ama beni biraz daha performans enerjim artsın istiyorsanız yorgunluk alıcı çok güzel ve doğal tarifler var internetten araştırırsanız

0|0
    0|0
  • Fenaaaaaa

0|0
    0|0
  • saçmalama fazlası zararlı ex yut

0|0
    0|0
  • Çok etkisi olabiliyor ben mesela evde içtim ablama bile farkli gözle bakmaya basladim

0|0
    0|0
  • Alakası yok icecekle

1|0
    0|0
  • Enerji içeceği sağlıklı birşey değil. Hele 5-6 tane aynı anda içmek intihardır. Uzak durmanızı tavsiye ederim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Etki etmez

1|0
    0|0
  • 5 6 tane içersen hastanelik olursun

0|0
    0|0
    • 3ay

Bir tane içsem etkisini görür müyüm

• bir dene bizede haber ver knk