Gümüşhacıköy'de taciz olayı. Bu pedofili ne zaman son bulacak?

Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde 4 yaşındaki kıza öz dedesi tecavüz etmiş. Kız şu an hala komada. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben idamın tekrar getirilmesini destekleyenlerdenim.

0|0
13|26

En İyi Erkek Görüşü

• İdam gelmeli! Hadım gelmeli! İşkence gelmeli! Linç gelmeli! Bunları yaşatmamak için halkın eline yetki verilmeli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle şey mi olur ya? 4 yaşındaki bir kizdan bahsediyoruz. Yazık be. Dedesiymis bide. Ulan benim dedem elimi bile tutmazdi be. Ama küçük plastik sandalyem kırıldı diye cok ağlamıştım ve adam onu ordan vidala burdan vidaha gene duzeltmisti. Hala daha saklarım o sandalyeyi. Böyle hikayeleri görünce cok üzülüyorum be. Insan kime guvenecegini şaşırdı. Yazık gerçekten

1|1
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim :))

• 3ay

Yorumun çok içime dokundu. Aynı duyguları yaşıyoruz. Benim dedem de saçlarımı örüp tek telinin bile kopmasına dayanamazdı..

• 3ay

Ama simdikilere baksana. Dedesi tecavüz etti ne demek ? Ne iğrenç bir toplum olduk biz boyle

Erkekler Ne Diyor 25

• Ya küçücük çocuktan tahrik mi oluyor bu oro-spu çocukları ben anlamıyorum ya. Şişeyi sokup içinde kiracaksin böyle adilerin ya

1|0
    0|0
  • Etrafta bu kadar kadın varken ufacık çocuğa göz dikenin aldığı nefes haram.

0|0
    0|0
  • Adaletli bir şekilde olacaksa idam geri gelmeli aksi takdirde önüne geçmek çok çok zor.

0|0
    0|0
  • Haftaya biter

0|0
    1|0
  • aynen bence de getirilmeli idam

0|0
    0|0
  • Allah bizleri bir anlık nefsine uyan kullarından eylemesin amin...

0|0
    0|0
  • 2012 yılında olmuş. aynı haberi pişirip pişirip koymayın lütfen

0|1
    0|0
  • Idamla bu is olmaz zaten idam gelse de bu pislige ugramaz.

Pedofili dünyanin her yerinde sorun. Artik biseyler yapilmali

0|0
    0|0
  • Öz dedesi bide yuhhh o dede yaşıyormu hala?

0|0
    0|0
  • onlar ona bademleme diyolar unuttun mu

0|0
    0|0
  • kafasını taşla ezeceksin gavatınn

1|0
    0|0
  • Bunları bamyaya bamyaya öldüreceksin

0|0
    0|0
  • Öldürün gitsin dedeyi yaşıyacağı 3-5 senedir zaten tez göndersinler öte tarafa

0|0
    0|0
  • Bu olayın Gümüşhane de olduğunu belirtmesen, kesin Kürt olduklarını söylerlerdi

0|0
    0|0
  • Oha nasil bir yokluta oru psu cocgu dedeye bak ya

0|0
    0|0
  • sapıklar artmış ölüm cezası

0|0
    0|0
  • Toplumsal Ahlakın çöktüğü yerde idam da çare etmez.

0|0
    0|0
  • cidden sapıtmışlar ne düşünebiliriz ki

0|0
    0|0
  • İdam.

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• İnanmıyorum şu an buna? Eğer gerçekse gerçekten artık insanlık sapıtıyor. Bu nedir ya? Nefsimize bukadarmı yeniliyouz? Nefsi bir kenara koy o senim torunun, canın kanın! Böyle bir pis düşüncede bile bulunmak iğrenç yanlış. Aile ilişkilerini mahvetdiler. İnsanların içine art niyet sokuyorlar. İnsanlık öldümü? Bu nedir?

1|0
    0|0
  • İğreniyorum, kanım çekiliyor okuyunca. Herşeyin açıklaması olabilir ama küçük bir çocuğa dokunmak iğrençliktir, caniliğin en alasıdır. Boşuna demiyorum bunlara verdikleri cezaları arttırsınlar, fiziksel işkence yapsınlar diye. Ortalığı boş buldukça sapıtıyor a. mk yaratıkları.

0|0
    0|0
  • İdam gelmesin bence tecavüzcüler 1 kerede ölüp kurtulmamalı. Mesela bunları bağlayıp çükleri farelere yedirilmeli.

1|0
    0|0
  • Abazanlıkta son durum bu ne ya

0|3
    0|0
  • böyle bir şey olmaz ya. dedesisin nasıl yaparsın

0|0
    0|0
  • iğrenç

0|0
    0|0
  • Oha oha Allah en ağır şekilde belalarını versin küçücük çocuk be nefret ediyorum böyle insanlardan

0|0
    0|0
  • idam şart

0|0
    0|0
  • Hadım ve müebbet

0|0
    0|0
  • Yuh😒 insanlıktan çıkmışlar Allah belalarını versin.

0|0
    0|1
  • Bu insanlara en uygun ceza idam

0|0
    0|0
  • gerçek haber mi acaba bu internette baktım ama bulamadım site ismini verirseniz bilgi almak isterim

0|0
    0|0
    • 3ay

İnternete koymamışlar Gümüşhacıköy küçük şehir

• 3ay

ayrıca şehir değil ilçe

• 3ay

Orada yaşıyorum adamın oğlu polismiş bugün öğrendim

Yükleniyor...