Arkadaşlar tarafından hiçbiryere çağrılmamak?

günaydın. uniye gidicem bu yil eski arkadaslarimlada ayni siniftayiz 6 kisi tabi diğerlerindende bahsediyorum ayrica uzun suredir yakindigim bir konu aslinda yuzyuze olduğumuz zamanlar bir sorun yok gibi gözüksede işi bitene kadar derler ya sonra tatil vs olunca ne arayan ne soran var
ayrica surekli gezmeler tozmalar bir faaliyet ancak en son ben fotograflarini gormekle kalıyorum "ne ara yaptiniz/gittiniz lan " dercesine
Anlamiyorum bu zamana kadar aramizda anlasmazlik cok oldu ama herkesde olan seyler bana gelince neden dışlanma mevzusu oluyor?
resmen soylemeyip saklıyorlar bir fikir çözüm yolu taktik falan verir misiniz
cok kafaya takan biriyim bu yuzden bana bildiginiz icime dert oldu yardiminiza ihtiyacım var gercekten

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sinir bozucusundur, saçma salak laflar edip milleti gıcık ediyorsundur, eğlenceli değilsindir, dangalaksındır, kimse senin genel havandan ve davranışlarından hoşlanmıyordur vesaire.

Bunlardan biri veya birkaçı olabilir.

1|1
    0|0
    • Aha bak, 'Ben grubun beyni gibi oluyorum' diyorsun. Sebep budur büyük ihtimalle. Herkese birşeyleri empoze etmeye çalışıp her şeyde öne çıkma çaban insanları geriyor ve huzursuz ediyordur. Senin dırdırın olmadan dolaşmanın daha iyi olduğunu düşünüyorlardır.

• @UmayTanrıça Ortama uyum sağlayınca öne çıkmak daha zor olduğu için. Zatıalinin büyük ihtimalle ön planda olma takıntısı var.

• yok dersem yalan olur var evet ama kurtulmam lazim biliyorum bu yuzden haklisiniz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Bendede oluyor uzaklasiyorum uzakals ondalrdan

0|1
    0|0
  • Senin bazı huylarını sevmiyorlar bence

0|1
    0|0
    • çekememezlik var bence

• Neyini çekemiyor olabilirler ki?

• şöyle bir durum var
      mesela maddi yonden ustunler ama onlarda olmayan seyler bende var zaten
      insanlar tarafindan sevilen biriyim (arkadastan bahsetmiyorum) örneğin bir adres sorucaz kimse soramaz sen sen ebelemece gibi yapiyorlar konuşma sikayet vs herseyde ben on plandaydim zaten
      ayrica okul ve staj hayatinda gözde olunca huysuzluklar fazlasiyla artti aklima gelenler bunlar Şu an

• sıkıcı biri misin

0|1
    0|0
    • aksine konusan kıskanılan ve yöneten biriyim

• galiba dediğim gii onlardan uzaklaş yeni arkadaşlar edin

• uni açılsın oyle yapmaya çalışacağım bunlar sadece benim moralimi bozuyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...