Sitenin amacı sorularlar sorunları çözmek mi sizce xper kasmak veya başka bişey mi?

Sitenin amacı sorularlar sorunları çözmek mi sizce xper kasmak veya başka bişey mi?
siz neden kullanıyorsunuz bu siteyi?

1|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Sitenin amacından çok insanların amaçları önemli. Kimi vakit geçirmeye, kimi sevgili bulmaya, kimi xper toplayıp fenomen olmaya çalışıyor.

0|1
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir amaç

0|0
    0|0
  • Soru sorup gıkır almaktı en bastakı amacım her gün soru soramıyorum artık lazım oldujca Şu an xper kasıyorum

0|1
    0|0
  • Vakit geçirmek için

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk başlarda yardım ediyordum bazı verdiğim cevaplar ters gelince yardım etmeyi bıraktım tabi bazen değişiyor

0|1
    0|0
  • Xper kasmak 😀

0|1
    0|0
  • Xper kazanmak sanırım.

0|1
    0|0
  • Soyle anlatiyim ben sorularima cevap ariyodum burda bulmayi dusundum daha sonra xper kasiyim dedim kasiyorum

0|0
    0|0
  • guru muru olmak gibi bir hevesim yok. önce sosyalleşmek istedim, sonra 2 xper gerektiğini gördüm mesajlaşmak için. sonra malum 4 xper mevzusu önemliydi yorum yapmak için ulaştım. Kısa anlamsız mesajlarla yükselme anlamsız..

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen 4 den sonra bir anlamı kalmıyor :D

• 3ay

Aynen öyle ama gel gelelim kimliğimi gizleyerek yazınca onun da anlamı kalmıyor. Kimseye rahatsızlık verecek bir karakterde değilim o manada. Denk gelirse diye işte :)

Yükleniyor...