Kadınlarla erkekler savaşsaydı nasıl olurdu?

hani iki düşman ülke ya da millet olur ya. işte tüm kadınlar ve tüm erkekler birbirine aynı şekilde düşman olsaydı. ırk devlet ülke millet ayrımı yerine sadece cinsiyet ayrımı olsaydı. :d

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler kazanırdı güç anlamında eşit değiliz onlar her zaman bizden bu bakımda öndeler eşitlik haklar dışında tam eşit olduğumuz söylenemez ben genelleme yapıyorum yanlış anlaşılmasın ama kadınlarında savaşçı ruhu vardır.

1|2
    0|0
    • 2ay

her şey bilekgücü degl ki. silahlarn oldugu bir devirde zekamızla da belki biz kazanbilirdk. bir denemek lazm :D

• 2ay

Savaşın her türlüsü kötüdür. Ben bileğe göre konuştum tabiki de :) :)

Erkekler Ne Diyor 16

• kadınlar acı işkencelerle gebertilirdi. Gebertilse yine iyi ölmek için yalvarır ama erkekler ölmelerine müsade etmeyip işkenceye devam ederlerdi <3

0|0
    1|0
    • 2ay

çüşşş. bizim elimiz armut mu topluyor ben onu anlamadm :D

• 2ay

kücük masum bir çocuğa tecavüz eden erkekleri görünce de kendini öldürseydn keşke. daha dürüst olurdun

• 2ay

önce kadınlardan başlayıp işi bitirince erkekleride halledebilirim :D awfewf

• Kotu olurdu :)

1|0
    0|0
    • 2ay

o ortamı hayal edelm işte. herkesin elinde silah filan :d

• 2ay

ahaha kemal sunal bitane ya :d

• 2ay

Aynen herzaman güldüren adam ya her izlediginde ayni olan tek filim o adamin filimleri

• Milleti birbirine mi kırdırıcan 😄 kadınlar bir süre sonra baktıki hiç erkek öldüremiyo dırdırıyla savaşırdı 😂

0|1
    0|0
  • Erkeğe eğer kadın arzusu koyulmasa. Savaştan hiçbir farkı olmazdı ve kazanan tabi ki erkekler olurdu vahşi bir şekilde

0|0
    0|0
  • Kadınlar çeneleriyle galip gelirdi.-

0|1
    0|0
  • ben sadece ele geçirir etkisiz hale getirirdim. bayanları öldürmek bana yakışmaz. onlar olmadan biz zaten yok sayılırız ;)

0|0
    0|0
  • Kadınlar kazanırdı

0|0
    0|0
    • 2ay

dimi ya. her savaş illa bilek gücüyle kazanılmaz ki. zeka diye bişey de var :d

• 2ay

Zekayla ilgili değil. Erkeklerin aklını başka yöne çekerseniz siz kazanırsınız. Yoksa zeka, cinsiyetle alakalı değildir.

• zaten mevcut duzlemde bu savasın galıbı erkekler bunu anlaya madınızmı hala

0|0
    0|0
  • Yapı olarak 3 bilemedin 5 gün sonra pes ederdi kadınlar

0|0
    0|0
  • Kadinlar kazanirdi.

0|0
    0|0
  • Adaletsiz olurdu

0|0
    0|0
  • Merkel lider olurdu sd

0|0
    0|0
  • Bayanlar cephe hattına rusları koysa, erkekler teslim olmak için birbirini yerdi.

0|0
    0|0
    • 2ay

ölüme teslim mi :D

• 2ay

iyi rus hatunları öne süreriz :D

• 2ay

Şaka bir yana eğer bayanlar birbirinin kuyusunu kazmasa kesinlikle erkekleri. yenerdi. Savaşa gerek yok, günümüz dünyasına da bayanlar hakim olurdu. Çünkü zeka olarak, yetenek olarak, hayatta kalma kabiliyeti olarak, yaratıcılık olarak, dayanma gücü olarak.. Bayanlar çok daha üstün.

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• savaşırken bir kadının tırnağı kırılırdı ve son diğer bütün erkekleri öldürürdü tırnak bu uzatana kadar ne çekiyoz hjgfuhkuhy

1|1
    0|0
  • Erkekleri öldürmek güzel olurdu

1|0
    0|0
  • ne kadarda bir erkegin beyni kadınkinden büyük olsada onu içindekilerle alakası yokdur. kadınlar erkeklerden kat kat akıllıdır. erkekler yüzeysel bir konuya bakdıklarında kadınlar her seye bakar. ilgilenir. bu konuda tartışmasız kadınlar kazanır.

0|0
    0|1
    • 2ay

bazıları erkekler guclu falan demis kadınlar zarif kadınlar kaybeder ama yanlıs. bir erkegi elde etmek kolaydır. hele o bir kadınsa is bitmisdir. kadınlardaki azim hırs hic bir erkekde yok...

• az bir frikik anında hepsi gardını düşürürdü bence bayanlar kazanırdı diyorum... =) =)

0|0
    0|0
  • Gebertordim onlardan

0|0
    0|0
  • tabiki kadınlar kazanırdı kadınlığını kullanmak diye bir şey var sonucta 😉

0|0
    0|1
  • Savaş çıksa maşa ve tavalarla ha bir de en önemlisi terlikle saldırırdık heralde

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...