Nasıl böyle vicdansız olabiliyorlar?

Şu fotoyu görünce direkt oturup ağladım. Biz görünce perişan oluyoruz onların nasıl eli varıyor böyle bir canavarlığa aklım almıyor? Çocuk onlar ya melek hristiyan yahudi başka bir dinden olsalar ne fark eder günahsız çocuk onlar daha. Dicek bişey bulamıyorum Allah belalarını versin. Ağzında emzikle bir tanesi ya insanın içi sızlıyor 😞😢😢

Güncellemeler:
2ay Fotoyu unutmuşum arkadaşlar pardon buyrun

http://i.hizliresim.com/vZX26m.png

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben öyle olduğunu sanmıyorum, gerçi manyak dolu etraf

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• en buyuk duamdır en acı isgence edilsin onlara. cehennemde vip yeri onlar alsın yaksın bedenlerini yine diriltsinler yine derilerini soysunlar parca parca etsinler bedenlerini.
    insanmısınız lan siz siz nasıl mexluqsuz.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ne insan ne hayvan bunlar kalpsiz cani soysuzlar cayır cayır yanacaklar inşallah

• 2ay

inşAllah . kotu oldum ya. bu kadarda olmaz ki bu kadar mı insanlar canilesdi yaaa

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu resim Brezilyadan, çok da bilinen bir resimdir halbuki. Bile bile bilgi kirliliği yapınca da birileri hoş olmuyor.

1|0
    0|0
  • Müslümanların gelişmemë nedeni ırkçı ya da ayrımcı nefret dolu söylemlerin kendisini gaza getirici yönlerini direk almalarıdır. Bu resim eğer Müslümanların Budistlere yaptığı işkence fotografı olarak tanıtılsaydı acaba tepkiniz ne olurdu merak etmekteyim hanımefendi. Ki kaldı ki bu fotonun ne müslümanlarla ne de budistlerle ne de arıkanla bir ilgisi yoktur

0|0
    0|0
    • 2ay

Açıklama da yazdım kardeşim dikkat edersen dini dili ırkı önemli değil benim için onlar çocuk ve onlara ne kadar üzüldüğümü belirttim

• 2ay

İnancın akla susmayı buyurdugunu söylerler, madem öyle neden delileri inançtan muaf görüyorlar? Çünkü inanmanın ilk şartı akli baliğ olmaktır. inanç bile akıl işiyken, hiçbirşey ama hiç bir şey aptallaşmamıza yol açmasın

• 2ay

Niye cevap yazamıyorum sana özelde

• Bence nette dolasan her fotografa her habere itibar etmemek lazim

0|0
    0|0
    • 2ay

Belki gerçek değildir ama yaşanıyor bunlar

• 2ay

Geri kalmis Toplumlarda Bunlar her zamn yasanacak.
      Insan Sonucta Gezegenin en tehlikeli Canlisi Hersey beklenir

• fotoğraf yok?

0|0
    0|0
  • Savaşta kazanan taraf haklıdır, haksız olsa bile.

0|0
    0|0
  • malasef insanlık bitmiş son safhalarında allah yardım eyleye

0|0
    0|0
  • Bundan daha beter öyle şeyler var ki maalesef artık "insanlıktan" söz edilemiyor.

0|0
    0|0
  • Foto Yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...