Ne yapsam sizce?

Ben arkadaslarimin iyi niyetli olmasini istiyorum ama oyle olmadiklarini bakislarindan davranislarindan anliyabiliyorum hatasiz kul yok ama bana destek yerine dusunce uzerime basicaklarmis gibi geliyo obur turlu asosyal oluyorum ne yapsam siz ne yapiyosunuz

Güncellemeler:
2ay Siz ne yapiyosunuz bu durumda

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dene tanış yeni insanlarla hep ve illaki sana hitap eden iyi niyetli insanlar olacaktır kendimden örnek vereyim ben mesela ilk okul ve orta okulda 8 yıl boyunca sadece 2 tane arkadaşım oldu onlarla da pek samimi değildim çok kötü günlerim geçti tüm 8 yıl boyunca kafamı kolumun üstüne koydum ve sınıfınmda çok pislik karakterli insanlar vardı kimseyle muhattap olmuyordum cok dışlıyorlardı çok kötü günlerdi benim için ama Liseye bir başladım ve o kadar iyi arkadaşlarım oldu ki hepsi de çok karakterli sağlam kişile iyi niyetli insanlar ama küçükken hep dua ederdim Allahım karşıma iyi arkadaşlar çıkar diye sen en iyisi sırtını Allah'a daya ondan iste kardeşim bak görürsün dediğimi yap hayırlı arkadaşlar çıkarı karşına senin Allah :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bir sırrını verme sadece takıl eğlen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Başka insanlar bul tanışıp kaynaşacak.
    Böyle insanlar senin hayrına değil.

1|0
    0|0
  • A sosyal olurum daha iyi

1|0
    0|0
  • Evde nargile içiyorum :D

0|0
    1|0
  • Sırlarını dertlerini sağlam bir büyüğüne danış arkadaşlarınlada vakit geçir. Sağlam bir arkadaşın olursa o güne kadar böyle devam edebilirsin

1|0
    0|0
  • aynı hükümdarlığı sen kur üstlerinde

1|0
    0|0
  • Arkadasin senin aynandir. O yuzden iyi sec.

1|0
    0|0
  • İyiyiz ya, az insan çok huzur deyip 3-4 kişiyle mutlu mesut geçiniyoruz 😊

1|0
    0|0
  • Nerelisin?

1|0
    0|0
  • Öyle yapıyorlar. Hep yaptığın gibi devam et

1|0
    0|0
  • Iliskini kes sende