Karınız hamile olsa her istediğini yapar mısınız?

Her istediğini yapar mısınız? Yani atıyorum ayakkabısını bağlamanızı istiyor sonra gördüğü yemekleri al diye istiyor hastaneye beraber gitmenizi istiyor bebeğe bakmak için vs vs... Yani çok şey istiyor yapar mısınız? Yoksa abartmasın deyip her şeyi de yapmaz mısınız?

1|0
9|56

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zahmet
    Mümkünse onun yerine ben doğrurum mk
    İlgilenmesi de keyif verici olur
    Hatun benim çocuk benim relax

2|0
    0|0
    • 3ay

:D evet yapılır demi

• 3ay

Yapılır bokunu çıkarıp şımarması bile hoşuma gider
      Heyecan verici olur herhalde

En İyi Kız Görüşü

• Yaparlar ya. Türk erkekleri çocuk çok sever.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 55

• ben bulaşık yıkamam , sofra toplamam kurmam , falan falan ama karım olursa birgün olursa tabi :D hamile olursa bütün işleri gelince ben yaparım , o sadece bebişimizi göbişinde taşısın :'(

1|0
    0|0
  • Her şeyi yaparım.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne güzel :)

• 3ay

Sevdiğim bir insan, hayatımın kadını. Benim çocuğumu taşıyor, kendi canından can katıyor. Nasıl yapmaz ki insan :)

• yaparım... çünkü hamile kadınlar cok yorgun olur ondan yemek istememk kadar kibar hatta yemeği sen yapaçak akdar düşünceli olmalısın

1|0
    0|0
  • Adam için en önemli şey çocuk ve eşidir. Kendi için değil onlar için herşey yapar. Gerekirse uçar.

1|0
    0|0
  • Yapardım

1|0
    0|0
  • Zaten hamile olmasada yapılan şeyler bunlar

1|0
    0|0
  • Çoğu şeyi yapardım. Mesela yemek yapmazdım illa o yapacak onu :D ben evlenince çok romantik olurdum heralde :D romantik olmayı sevmiyorum ama huyum kurusun ki öyleyim :) mutlu etmesini bilirim yeterki o da beni etsin.

0|0
    0|0
  • Bu her şey değil. Yapmam gerekenler, nasıl yaptıysak o şekilde bakacağız.

1|0
    0|0
  • Bunlar yapılması gereken şeyler

1|0
    0|0
  • Çocuk sahibi olmak istemiyorum.

0|0
    1|0
  • Hayır, herşeyin bir sınırı var.

0|0
    0|0
  • Yaparım tabi ki.

0|0
    0|0
  • aslında hepsini yapmam

0|0
    0|0
  • Yaparım

0|0
    0|0
  • bunu fırsata çevirip beni kullandığını hissetmeye başlarsam yapmam ama normal istekleri olursa tabikide yaparım elimden geldiğince

0|0
    0|0
  • Eğer ayakkabısını bağlayamayacak durumdaysa,
    O yemeklerin hepsini yiyorsa neden olmasın. Hastaneye zaten beraber gidilmez mi?

0|0
    0|0
  • Yaparım...

0|0
    0|0
  • senin yazdıklarını yaptım

0|0
    0|0
  • Yaparim tabii.

0|0
    0|0
  • ayakkabı haric hepsi mantıklı ama karnı baya şiş ve eğilemyorsa ayakkkabı da olur tabi

0|0
    0|0
  • Bak hele 9 doğurduğumuzun resmidir

0|0
    0|0
  • Karım uzulurse karnındakı cocukda uzuntuyu hısseder karımı dusunmezsem cocugu dusunurum sevmeyerek evlendıgım bırı olursa okadar takmazdım

0|0
    0|0
    • 3ay

Bir sevmeyerek neden evleniyosun iki sevmediğimn birinden neden çocuk yapiyosun

• 3ay

Bazen hersey guzellık sevgıde olmuyor hayatı duzene sokmak gerektıgı ıcın anne baba bıryere kadar ınsan evınde cocuk sesı duymak aıle kurmak ıster ama bunu anlayacak kadın oldugunu sanmıyorum cok zırzop kız dolu etraf

• 3ay

Öyle bişey yapmaya hakkın yok sevmiyorsam yapmam diye bişey de yok o da senin karın sen onu çocuk yapmak için mi aliyosun sade o kadincagazaldı iyi davranmak zorundasın ha sevmiyirsan evlenme onun da hayatını yakma

• Merak etme hamileyken oturmaktan sıkılacaksın ve bütün işleri yapacaksın bir ikincisi okadar çıt kırıldım olmayın lütfen:)

0|0
    0|0
  • Muz istiyorum ama çilek gibi koksun ve yediğimde çikolata tadı versin... gibi anormal şeyler istemediği sürece, evet yaparım elimden geleni onu rahat ettirmek için :D :D

0|0
    0|0
  • Dozunda yaparım

0|0
    0|0
  • zamanım oldukça yardımcı olmaya çalışırım ama genelde her istediğini yapardım sonuçta o bebek te 2 tarafında eşit hakkı olmalı 😊

0|0
    0|0
  • herseyi yaparim karninda bebisimizi tasiyor 😍😍

0|0
    0|0
  • hamile olmasına gerek yok zaten sevdiysen her istedigini yaparsın şahsi düşüncem.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • emzir demesinde

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 8

• Hamilelik hastalık değil ki tabi sıkıntısız normal bir hamilelik geçiriliyorsa
    Ama tabi bu zamanlarda kadın hassas oluyor her işini halledebilir ama duygusal olabilir
    Bir de hamileymişim o koca göbeğimle nasıl eğilipte bağcık bağlıyım bir zahmet eğilsin ve bağlasın yani mecburiyet bu çocuk içimde mi ölsün bağcıkları bağlamaya çabalarken 😒

0|0
    0|0
  • yaparım :D

1|0
    0|0
  • yaparım 😁

1|0
    0|0
  • Abartip sabri sinamamak lazim. Hastalik degil hamilelik.

0|0
    0|0
  • Yaparlar

0|0
    0|0
  • Karım için her şeyi yapaım :D

0|0
    0|0
  • Canım karıma can feda :D

0|0
    0|0
  • Yapmak zorundalar bunları