Neden ülkemizde bu kadar eğitimsiz ve cahil insan var ( okuma yazma bilgisini kast etmiyorum , saygı sabır adalet ) ?

Toplu tasıma araclarında , paArsa. Hastahanelerde okullarda , ve trafikde , şiddete aç sabrı bitmiş bencillik içinde boğulan adaletin dibe girdiği kültürel değerlerin her geçen gün eridiği bir ülke Türkiye ,
peki ya var mı sizin , Budur sebebi diyebiliceğiniz.

0|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü ülke olarak hep çok gerginiz zaten insan olarakta toplum olarakta boylr bir yapımız var ama ülke zor gunlerden geçiyor ülkemizde hep birseyler oluyor hep bir çatışma ortamı var Atatürkçü Dinci ye sövüyor Dinci "gavurları" istemiyor sağcı solcuya kızıyor yani hep bir gerginlik hep bir çatışma halindeyiz insanların hep problemi var doğal olarakta bu insanların hallerine dillerine yansıyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Cahılız cahıl , okumuyoruz hemde hıcbırseyı , cok ulke gezdım cok yerde yasadım ve yasıyorum ben turkıye kadar gerı kalmıs bır yer gordum o da pakıstandır.

• 3ay

Fakat bir şekilde alttan gelen nesılın bundan kurtulması gerekıyor kıtap okumaları dil öğrwnmeleri gerekiyor ,
      Nasıl bır sosyal platform oluaturulur bılemıyorum ama elımden gelen arastırmayı yapmaya kararlıyım , yoksa 15 sene sonra arplaşan körelen kadın döven çok eşli ve akraba evliğinin artıgıı bir ülke olacagız. Arabın adetını dın snan tek memlekerız resmen

• 3ay

Aslında var öyle kesimler azlar ama varlar bazılarını görüyorum gerçekten senin gibi düşünen insanların sayısı çok artmaya başlıyor he sorun şu aksi yönde ko cahillik te çok artmaya başlıyor kutuplasılıyor yani bir nevi

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunun o kadar çok sebebi. Var ki ne yazık ki ama en başta eğitim sistemi geliyor demek ki

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu sabah hastahanede bir çoçuk elindeki çöpü attı babası dediki yapma oğlum günah !!!
      O çoçuk buyuyp gunahla çapılmadıgını gordugunde artık çok gec olacak keske bu kadar cahil olmasaydık , içler acısı memleket içler acısı

• 3ay

azerbaycanda egitim seviyesi 100% ama eyni veziyetdi. maddi sixintidan dolayi diye duwunurem

• 3ay

Bence sıkıntı , okumadıgımız ıcı. Oluyor eger acıp okusalar Kuranı yapamazlar ama oku mu yor lar ,

Erkekler Ne Diyor 1

• akape sağolsun kanka :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...