Flört ettiğim çocuk or* çocuğu çıktı?

Yavşaks bişey olduğunu zaten tahmin ediyodum ama bir umut işte. Alkol aldık beraber dışarda. Bu bana klasik erkek yalanları ilksin teksin çok tatlısın sıralamaya başladı bende tebessümle evet evet biliyorum diye karşılık verdim. bir ara wc'ye gitti telefonuda bıraktı masaya karıştırdım tabi. Tahmin ettiğim gibi ilksin teksin mesajları 3 4 kıza daha atılmış. Hepside yemiş ya da yemek istemiş gariplerim benden de büyükler. Neyse gecenin sonunda ben eve gitmek istedim sadecee öpmek istiyorum seni dedi istemiyorum dedim. bir ara gözü döndü zorladı vuracak falan sandım. Daha çocuksun sen git işine arama daha beni falan dedi. Aynen sen akranlarınla takıl dedim yolumu değiştirdim arkamdan geldi konuşmak istedi istemiyorum dedim yine sıkıştırdı bağırdım yolun ortasında sıktır git dedim. Beni seni dövmeye zorluyosun ama yapmicam dedi sektir olup gitti. İyiki çocuğum ya, ya mesajlarınla etkilediğin o canım kızlar gibi olsaydım? Siz ne dersiniz bu konu hakkında :D

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• yıllardır dua ediyorum şöyle sokakta sevgilisi döven bir kitapsıza denk gelsemde bir anasını bellesem diye ama malesef hep haberlerde falan izliyorum ya da sağdan soldan duyuyorum denk gelmedi gitti

0|0
    0|0
    • 2ay

Sevgili değildik ama keşke denk gelseydik sana valla tırstım lan bir ara:( :D

• 2ay

walla keşke denk gleeydik bidahaki sefere beni de çağır :D

En İyi Kız Görüşü

• O çocugun kolunu kırardım ben olsam 😒

0|0
    0|0
    • 2ay

Kız bir ara psikopata bağladı korktum valla ne kol kırması. Kurtulmanın derdindeydim o ara

• 2ay

Bana sökmez bacım

Erkekler Ne Diyor 13

• Hesabı da kitledin mi senden Mutlu'su yoktur 😂😂

0|0
    0|0
  • İşte siz kızlar bu kadar saf olmamalısınız. Aferin az bile yapmışsın 😀

0|0
    0|0
  • Adam gibi tiplerle takılsaydın sende.

0|0
    0|0
  • Aferin iyi yapmışsın gizli :D tibriklir

0|0
    0|0
  • 1. Si bir çocuğun alkol içmesi uygun görülmez !
    2. Si bir insan senin için özel olmadığı sürece o insanın özelini karıştırma. Ayıp!
    3. Sü öyle bir insanla nasıl denk geldin geldiysen niye onunla içtin? Neyse sana ders olsun 👍

0|0
    0|0
    • 2ay

21 yaşındayım ya çocukta değilim ama aslında:( :D

• 2ay

O zaman diğer 2 maddeyi baz al 😼

• Olm olan bize oluyo ben bir kıza ilkim olcan deyince yalan olarak mı algılıcak simdi ://

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok klişe be :/ öyle laflar demek yerine hissettir samimi ol

• Geçmiş olsun kendine dikkat et diyorum

0|0
    0|0
  • Olur oyle

0|0
    0|0
  • Böyle or. spu çocuklarını buluyosunuz işte hep sonra erkeklere güven olmaz deyip bizim gibi delikanlıların da günahını alıyosunuz. Senin için hayırlısı olmuş kurtulmuşsun geri kalan hayatında kardeşim olduğunu hissettiğin insanlarla birlikte olma

0|0
    0|0
  • Delikanli kizmissin helal sana

0|0
    0|0
  • Hiç bir anne adam olamamış biri yüzünden or*spu kelimesini haketmez.

0|0
    0|0
    • 2ay

Adam gibi yetiştirseymiş.

• Telefonunu masada unutmayacakti :/

0|0
    0|0
  • sende bacım cıktın gelen gecenle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...