Benden fazla para alıyor ağrıma gidiyor?

Merhaba arkadaslar, size is hayatimdaki sorunlardan bahsetmek ve sizden destek almak istiyorum. Arkadaslar 7 yıldır bilgisayar sektorunde abimin yaninda calisiyorum. Benim derdim 2 yildir yanimizda çalışan bir eleman ayni zamanda arkadaşim olur beraber cok oturmuslugumuz var. Soruna gelecek olursak ben yıllarımı verdim teknik servisin butun sorumlulugu bana ait bütün kil tug isleri ben yapiyorum oturdugum yerden, ama yanlış anlasilmasin zihin isi ve cok yorucu yeri geliyor ben daha cok yoruluyorum hem zihnen hem fiziken. Arkadaşımın yaptığı is guvenlik sistemleri yeri geliyor riske girip 6 metre merdivene cikiyor guvenlik kamerasi takıyor sanki hergun takiyor ve abim ve ortağı bunu Bahane ediyor maaşımı 200 lira daha az veriyor sigortamiz olmadığı icin. Sizce ben burda haksizmiyim yoksa hakkini arayan bir insanmiyim, benim amacim sadece esitlik. Bazen bunu düşünmekten uyuyamiyorum. Cevaplariniz icin simdiden teşekkürler.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• haklisin bence hakkini ara

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben bunu dediğimde, biz senin hakkini yemiyoruz gibi kelimeler kullanıyorlar bana. Bahaneler bahaneler

Erkekler Ne Diyor 2

• Abine bunları aynen bize anlattığın gibi anlat haksızlığa gelemiyorm, sinirim bozuluyor de.

0|0
    0|0
  • Benim tavsiyem abin seni o kisiyle esit görmuyorsa ve senin hakkini kesiyorsa ve mesleginde iyi sen baska yerde çalis derim hem hakkını alirsın hem kafan rahat olur stres yapmazsın böylece..

0|0
    0|0
    • 3ay

manevi açıdan ben daha ustunum ben daha rahatim ama maddi açısından bakilacak olursa benim risklerim olmadığı icin ben daha az para aliyorum

Yükleniyor...