benim gibi olan var mı yoksa tekmiyim?

gençler mesela yoldan mükemmel bir bayan geçse eminim herkes bakıyodur hatta bazılarımız resmen ultrason çekiyo ama nedense bn bakamıyorum hemen aklıma kız kardeşimle sevgilim geliyo iyi bsymi kötü bsymi anlamadım pek ama demek istediğim şey şu siz neden bakıyosunuz bakmayın gençler sizde benim gibi düşünün bakmayın emin olun bizim yüzümüzden kızlar istedikleri gibi dolaşamıyo onlarada yazık biz şort giyerkn onlar pantolonmu giycek bn acıyorum gençler zihniyetimizide kötü amellerimizede acıyorum ama erkekler baksın diye kısa giyenler var asıl onlara acıyorum 2 dakkalık zevk için kendilerini kukla etmeye bayılıyolar burdan namuslu bayanlara ve namuslu erkeklere sesleniyorum hepinizden allah razı olsun gençler allah sizi başımızdan eksik etmesinki hep birlikte namuslu bireyler yetiştirelim yetiştirelimki hep birlikte kötü amelleri kafamızdan atalım NOT haklı isem belirtiniz

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• çok iyi açıklamışsın

0|0
    0|0
  • Doğru yoldasın kardeşim, adamsın. Allah da seni hak edecek bir kız çıkarır emin ol

0|0
    0|0
    • 3ay

eyw kardeşim allaha şükür çıktı çok dua ettim sizde bana dua edin allah yardımcımız olsun

• Haklısın

0|0
    0|0
  • adam hakli dagilin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...