Sevilmeyen ve istenmeyen köşelerde alkolik olarak yaşıyan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

sizce onlarında duyguları yok mu onlar insan değilmi neden onlar hep dışlanırlar... hep düşünür dururum belki bizim göremediğimiz gerçekleri gördükleri içinmi yoksa anlayamadığımız şeyleri anlayamadıkları içinmi...

yoksa

"hayatlarındad birkere bile ilgi görmedikleri ve hiç sevilmedikleri içinmi (burdan kasıt yani köşelerde yaşamadan önceki normal hayatları)

"Şunu unutma İNSAN! hiçkimse böyle serkeş ve karamsar bir hayatı istemez ama bazılarını buna iten sebepler vardır!"

onları yalnızlığa ve umutsuzluğa iten nedir... herşeyden önce bunu bilmek ve düşünmek gerekir...
onların alkol'ü dost olarak görmesine ve bilmesine ne sebep olmuştur?

Sevilmeyen ve istenmeyen köşelerde alkolik olarak yaşıyan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Asla ole düşünme onlarda illaki seven birileri vardır sadece bjnu geç farkederler ama onlarida alkole basvurmamalidir sonuçta hayat devam ediyor isterse sevinçler isterse sevmesinler allah seni seviyor ya o yeter sana

0|1
    0|0
    • 3ay

doğru lakin... bilinmeden tanınmadan yargılanmak herkes için kötü birşeydir...

• 3ay

Emin ol bnde senin gibi hissettim boşlukta gibiyim asla oradan çıkamaz sin orada boğulur gibi hissedersin kimse seni kurtarmicak zannedersin seni o boşluğa haps edecek zannedersin hatta sakin o seni tutacak birisi olmadığını düşünürsün ya da herseyi geçtim oradan cikamayacagini düşünürsün ama asla umudunu yitirmemelisin bn ole yaptım zorlada olsa da o boşlukta kendi çabalarımla çıktım ve Şu an tertemiz sayfamda gayette mutluyum bnde sigara alkol iciyirordum ama onların hiçbir işe yaramadığını farkdenice buna son verdim kendime zarar vermeye son verdim sende dur ve düşün yitirmeden alamazssin emin ol her şeyi düşün ole yap

• 3ay

özele baksana bir ...

Erkekler Ne Diyor 2

• dunyanin guzel bir rengi

0|0
    0|0
  • Korkaklik cesaretsiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...