Kapat

Dünyada nefes alan tek şey siz olsanız ne yapardınız?

Dünyada nefes alan tek canlı siz olsanız napardınız? Sıkıntıdan soru bulamadım.
Ben olsam bir oto galeriye girer en iyi en hızlı arabayı alırım. Sonra bir markete girer içini fullerim. tüm dünyadaki merak ettiğim her yeri tek tek gezerdim. Her gittiğim yerden birşey alırdım. Ve her seferinde araç değişirdim. Yapacagım şey kalmayınca ya bir uçurumdan atlardım ya da kafama sıkardım.
Düşündüm de keşke tek kalsam ne güzel olurdu ya. Off slk şylr hpnz ölün.. ss 😂😂 şaka 😋✌😂

Güncellemeler:
Soruma görüş yapın lan. Bildirimim bile yok yalnızlıktan öleceeem 😭😭😂😂

0|4
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer tek nefes alan şey ben olsaydım tabiki de belirli yerler seçer ve stok yapardım çünkü bütün insanlar yok olunca bir süre sonra elektrikler gider nükleer istasyonlar ya kendini kapatır ya da infılak ederler bunun sonucunda dünyanın atmosferinde zehirli gaz atımı gerçekleşir ve dünya zaman gittikçe yine dünyanın milattan önce insan olmayan zamanları gibi çayır çimen ve hep ormanlık olurdu bunları ve nasıl başa çıkabileceğini biliyorsanız hayatta kalmanız kolay.
    Yani arabayla bütün dünyayı gezmeniz pek imkanlı değil

1|0
    0|0
    • oha lan valla saygı duydum. çok mantıklı. 👋👋👋👋👋 aklıma gelmedi hiç

• Ahahah Bende Bir Videoda Görmüştüm.
      Ee Böyle Bir Soru Görünce de Dayanamadım.

En İyi Kız Görüşü

• Aynen butun araçları denerdim motor araba.. Geceleri tekneyle acilirdim icerdim muzik dinlerdim.. Unlulerin evlerine girerdim😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Haha yapmak istediklerimi aynen yazmışsın.😄
    Hep düşünmüşümdür dünyada kimse kalmasa bir tek ben kalsam bütün arabalar bana kalsa etrafta deposu full dolu terk edilmiş araçlar olsa 😄
    F16, ların içinde uyusam falan filan
    Belki bir iki tank bulur binalara ateş ederim.
    Temeline patlayıcı yerleştirir havaya uçururdum hep yapmak istemişimdir..😈😈
    Adamlar filimini bile yapmışlar başrol oyuncusu olaraktanda Will Smithi konuşlandırmışlar😂😂😂
    Tamam sakin ol verdim şukunu zuzu hadi iyisin👍✋👏😄

0|0
    0|0
  • Tv olmaz doğal olarak futbol ne bilim gezme tozma kadın bir arkadas da yok ee başka savaş barış bitkiler hayvanlarda yok ohooo ben direk intihar ederdim napıyım daha böyle dünyayı 😁

1|0
    0|0
  • Şimdi edy bir sigara yakardim sonra bir viski açarım sonra babamin arabasını kacirirdim ordan bir oto galeriye giderim bir range rover calarim arabada viski içerek hekimoğlu dinlerim sonra bir kisinin yanina gider bir sigara yakar intihar ederdim.

1|0
    0|0
  • Nefesimi tutarım benim ruhum aykırı.

1|0
    0|0
  • Nefesimi keserim

1|1
    0|0
  • kocaman hoparlörlerle bağıra bağıra konser veririm. mükemmel olur bence :D

1|0
    0|0
  • Güzel fikir

1|0
    0|0
  • Nefesimi tutarım.

1|0
    0|0
  • Neyin kafasını yaşıyorğsun senn 😂😂

1|0
    0|0
  • Ilk yapacağım iş bilgisayar oyunları almak

1|0
    0|0
  • yine işimi yapardım bana emredilen bu :D

1|0
    0|0
  • the last man on eart dizisi aklıma geldi :)

1|0
    0|0
  • Herhalde çok zombi filmi izliyorsunuz :D

1|0
    0|0
  • oncelikle dost diyebilecegim bir cisim alirdim bana gore hos bir silah

1|0
    0|0
  • Ezdirmem sana kendimi mefes deyip kafama sikar giderdim.

0|0
    0|0
    • Puff sıkıcı. şeyler direk yapın bari de ben kurtulayım elinizden oksijenim israf oluyor 😏😏😂😂😂

• almazdim

1|0
    0|0
  • amacin ne senin djnyayimi ele hecirmek 😜😜

1|0
    0|0
  • Nefesimi keserdim 😃

1|0
    0|0
    • Çok sıkıcısınız bence bu işi ertelemeyin 😂😘

• 😂 valla anlamadım ne dediğini yatayım kalkınca bir daha okurum şu an uykusuzluktan naptıgımı blmyrm

• İyi geceler yarın bir daha oku 😃

• Mal gibi yaşardım

1|0
    0|0
  • off slk şylr hpnz ölün hehehehehehe

1|0
    0|0
  • Uc aşsagi beş yukarı aynı seyleri yaparim ama senin gibi kafama sikmam dunyanin tum arac gerec ve teknolojisi elimde ben yasiyorsam illa Bir umut vardır benim gibi yasayan cok guzel bir hatun vardir beyaz atimla prensesimi ararim bulurum kendimize bir dunya kurariz oh mis😍😀😂. Güncelleme içinde söyleyeceğim şu, Bir cinse temelden karşı olursan yalnız kalırsın tabi.

0|0
    0|0
    • O kadar yalnızlen beyaz atınla fazla haşır neşir olma bence. Sonunda prensesin o at olabilir..

• @Bir_Acayip_Adam1 beyaz at dediysek dönemin beyaz atı 😒 Lamborghini mesela bembeyaz ustu açık kaldı ki ata göz koyacak kadar kafayı siyirmadik

• binalarin tepesini cikardim tek tek gezerdim

0|0
    0|0
    • gerçekten mi? dünya sana kalacak ve sen bina tepesinde mi gezeceksin? Bunun için tek olmana gerek yok

• 51 . bolgeyi ifsa icin yola koyulurdum... parayla kicimi siler... soguk kis gecelrinde para yakardim... beyzbol sopasiyla maseratti parcalar... en luks malikaneyi vincle yikardim... bu tarz seyler... sanirim biraz psikopatlik var s. s.

0|0
    0|0
    • ahhaha var evet 😂😂 maserattimiz olsun diye magnum almak zorunda kalmayız (almıyorum) 😂😂😂😂

• seveyim gibi soru 😂

0|0
    0|0
  • last man on earth diye bir dizi konusu bu baya komik bir dizi tavsiye ederim izleyin

1|0
    0|0
  • Nefes almasa da olur demeye başlarım :(

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...