Taksi plakasini nasil sikayet ederim?

İstanbul'da yesil isik muhabbetinden taksiciyle ayak ustu tartisma yasadim. Cok sinirlendim plakasini aldim ve sikayet edicem. Nerelere edebilirim? 444 1523 numarasini aradim plakanin onlara kayitli olmadigini soylediler

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Valla yapacak birşey yok. Bugün yeşil ışık yanıyordu 60 ile falan gidiyorum. Birden kusura bakma koyduğumun piçi çıktı önüme. Bildiğin freni köklemesem param parça olacak 2 kuruşluk arabasıyla koyduğumun canısı. Allah hepsinin belasını versin. Ne şikayet işe yarıyor ne başka birşey. Emin ol şu anki sistemde sen %100 haklı olsan bile yine suçlu çıkarsın.

1|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle haklisin. Bende bisey cikicagini dusunmuyorum ama iste icim rahatlasin diye edicem

• 2ay

Çıkmaz. İnan bana. Bu sistemden zerre halt olmaz. Bugün vatandaşlık için nüfus müdürlüğüne gittim hepsinin bana dediği şu "belge ingilizce, ingilizce bilmiyoruz" püü dedim içimden yahu. Devlette çalışıyor akşama kadar bilgisayar başında göt büyütüyor sonra ingilizcem yok diyor. Ne demek ya bu? Uluslar arası dili nasıl bilmiyorsun abi? İşte bu gibi şeyler küçük geliyor ama aslında büyük eksiklikler.

• 2ay

Haklisin valla ya

En İyi Kız Görüşü

• 153ü arayıp şikayet edebilirmişsiniz. Geçen bir taksici api demişti.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• en yakin trafik subesine edebilirsiniz ya da hangi ildeyseniz 155 i arayip muhattap olmaniz gereken yeri hilgi edinin

1|0
    0|0
  • Taksinin durağını arayın bizzat ya da taksiciler odası mi ne vardı orayı

1|0
    0|0
  • Taksi durağına, taksi kooparatiflerine ve bimere şikayet edebilirsin

1|0
    0|0
  • Ortalık manyaktan geçilmiyo ki. Hayır hangi biriyle uğraşıcaksın? :)

1|0
    0|0
  • Çok öfkelenmişsin sen sakin ol şampiyon. Beyaz masaya şikayet et

1|0
    0|0
  • 153 ara beyaz masa saati nerede oldugu olayı anlatman yeterli dosya aciliyor kişi ve plaka hakkinda

1|0
    0|0
  • boş işlerle üğraşma. zaten onun karakteri belli.

1|0
    0|0
  • İstediğin yere şikayet et, sonuç alamazsın. Konu neydi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana yesil isik yandigi halde arabayi ustume surdu, yesil yaniyo diye bagirdim bana yaniyo sanami yaniyo dedi yaya sen misin ben miyim plakani aldim dedim basti gitti o arada. Carpabilirdi siyirdi resmen. Ozur dilicegi yerde dovucek gibi bagirdi ya

• 2ay

Şimayetin hiç bir sonuç vermez. Şoförler ya da tsksiciler odası zaten taksicilerin verdiği parayla geçiniyor. Onlar bir yaptırım uygulayamaz. Sadece senin için rahatlar, plakayı not ederler aramazlar bile.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...