Gerçekten öyle mi ?
/Karikateist/ "))))

Güncellemeler:
2ay Hımm yanlış anlama olmasın kıyaslandığından değil sizin goruslerinizini tepkinizi ölçmek için 😊

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• İkisini de ibret alın diye yarattı siz hep sağdakini görüyorsunuz.
    Ben olsam ben de kızardım, ne diyeyim şimdi.

3|2
    0|0
  • Allam sen bizi memelerin gazabından koru yiribbim.

1|0
    0|0
  • Allah herşeye kadir dir. Dünya işine karışmaz. O. ocuğu Allah değil Allahsızlar bu halde bırakıyor.

1|0
    0|0
  • Pc başında hayvan gbi tıkabasa bir şeyler yerken böyle görseller hazırlamak kolay dır diye düşünüyorum. lütfen, o çocuk için bir şey yapmadıysanız ona bir iylik yapın ve onu resimden çıkarın zira o amacı tamamen daha rahat bikini giyebilmek olan bir resmin içinde olmak istemezdi

0|0
    0|0
  • şu an burdaki müslümanların durumunu şöyle açıklim pbs.twimg.com/media/CejKe9VW8AAsN8Q.jpg:large

1|0
    0|0
  • Dine inanlara göre iyilikleri her güzel şeyi yaratan allah kötülükleri ise ortaya çıkarması sınama oluyor ama bence bu çok mantıksız, bir bebeğin tecavüz edilme duygusunu da allah veriyor mantığa göre ama insan yaptı oluyor allah neden kötülerin sürekli kötülük yapmasına göz yumarken bir bebeği korumuyor

0|0
    0|0
  • Deistim Allah la ilgilenmiyorum.

1|0
    0|0
    • 2ay

Deistlik sadece Allaha inanmak peygamberlerr ve kurana inanmamak değil mi ya sen konuyu yanlış anlamışsın

• 2ay

@bilalkaya01 Ateistlik tanrının varlığına inanmamaktır. Fakat Deizm de Tanrı yaratır ve ilgilenmez (Değişik görüşler vardır elbet). İslamdaki gibi bir tanrının varlığına inanmıyorum özetle.

• 2ay

tamam öyle 👍

• Her işte bir hikmeti vardır , abes fiil işlemez Allah. Allah kullarına rızkı vermiştir lakin kullar bir birine zulmediyor ve hak yiyor dünyada ki zenginlikler şuanda yaşayan insanların yedi ceddine yeter lakin aç gözlü insanoğlu adaletsizlik yapıyor haşa bunda Allahın suçu olamaz. Bir padişah bir fakire bir kese altın gönderse giden kişi onu vermese fakire padişah mı zulüm eder yoksa götüren mi? Vesselam.

1|0
    0|0
  • Öyle değil. Bu senin bakış açın oluyor. Allah değil sen kızıyorsun bunu görünce.

1|0
    0|0
  • gerçek bir Müslümanın ikisinede tepki vermesi gerekiyor

1|0
    0|0
  • Allah kızmaz, sinirlenmez. O kullarının imtihanıdır. Kimi unutur, dünya malına tamah eder, kimi dünya malını unutur o'na sığınır.

0|0
    0|0
  • Evet sizle değil direk vajinanızla görüşmek isitiyorum ona anlatmak istiyorum

0|0
    1|0
  • Üstad ne demiş bir bakalım...
    Medeniyet dediğin açmaksa bedeni
    Desene hayvan senden daha medeni

Mehmet Akif ErsoY

0|0
    0|0
  • Hayat bir şans, bunun değerini bilmek gerekli. Tanrı bana üstesinden gelemeyeceğim zorluk vermez.

0|0
    0|0
  • Allah büyüktür

0|0
    0|0
  • Allahta kızma ya da cıldırma gibi bişey yok soru burda sacma onun kızmasına coldırmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • Bence beyinsizliğin ürünü, yaratıcı varsa ayrım yapmıyor bence ayrımı yapan isanın beyinsizliği.

0|0
    0|0
  • Bazı insanların lafları daha uzun yoldan geliyor, beyinle ağız arasındaki de mesafe miymiş :)

0|0
    0|0
  • Herkes yaşadığı hayattan soruguya çekilecek neden kızsınki herkes kaderini kendi belirler

0|0
    0|0
  • Ne diyonuz la

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dinleri zerre kadar sevmem ama olayı bu kadar yersiz mizaha sokmaları çok absürt geliyor

0|0
    0|0
  • İkisini birbiriyle kıyaslaman doğru olmamış

0|0
    0|0
  • Allah insanları sınamak için dünyaya gönderdiğine göre neden herkesin hayatının mükemmel olmasını bekliyorsunuz? Ayrıca Allah 2. resimdekine neden çıldırsın

0|0
    0|0
  • Dünyanın en saçma sorusunu sormussun 😆 islamda zekat, sadaka, yetim hakkı gibi birsürü kavram var hiç duydun mu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Duydum fakat ilgileniyorum 😊

• 2ay

He ben bu arada lezbiyenim ve senden çok hoslandim mesaj at telefon numaramı vereyim wahatsapp dan konuşuruz 😊 şu anda çok ciddiyim ha yasin 15-16 ise söyle çocukçu degilin

• 2ay

Nesliniz tukensede kurtulsak

• Ya...

0|0
    0|0
  • aman tanrım kim yaptıksa HELAL OLSUN

0|0
    0|0
  • Allah değil azizim, nankör kulu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...