İcimde kimseye karsi sevgim kalmadi😕 bombsum ALLAH i bile sevmiyorum icimde eski dine inancim da kalmadi.. acaba neden?

sizde de var mi boyle durumlar ayrica kimseye acimamda kalmdi merhametim

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Kalbinizi öldürmüşsünüz. Neden bilmiyorum ama bazı şeyler sizi çok kırmış ve sizde giderek sizi kıran üzen insanlardaki merhametsizliği üzerinize almışsınız. Eğer sizi Yaratan'ı sevmiyorsanız kimi sevebilirsiniz ki zaten. O sizin yokken var olma sebebiniz. Tüm şunları yazıyor olabilmeniz bile O'nun size verdiği bir hediye. Bence haddim değil ama size tavsiyem hayatınızı tekrar gözden geçirin. Dünyada yeterince sevgisiz merhametsiz insan var siz iyi biri olmayı deneyin.

1|0
    0|0
    • 2ay

evet cok haklisinjz ama brn boyle birisi degildm sonrdan boyle oldum.. a

• 2ay

Zaten aslında içinizde bir ışık taşıdığınız için şu anda karanlığı farkedebiliyorsunuz. O yüzden de o ışıklı kısımdan vazgeçmeyin. Çünkü onu kaybederseniz, artık böyle sorular yazmamaya olduğunuz kişiyi kabullenmeye başlarsınız. Lütfen elinizden geleni yapın. Eski sizi bulun, ve o nasılsa onun gibi olun. Ve bol bol dua edin.

Erkekler Ne Diyor 10

• Allah sevgisi gittiyse senin işin çok zor

2|0
    0|0
  • Tövbe estağfirullah şeytan neler dedittiriyor size...

1|0
    0|0
  • Töbe estğfrlah.. olurmu öyle şey seninki bunalmışlık hali. İstedığin şeyler olduğu takdirde düzelirsin sonra herksesi sevmeye başlarsın.. Youtube dan Mehmet Yıldızın videolarını izlemeyi tavsiye ederim katkısı mutlaka oluyo kendimden biliyorum

0|0
    0|0
  • ruhsal bunalım yaş kaçtı ergenlik sebebiyle falanmı acaba

0|0
    0|0
  • Aydınlanmışsın tebrikler

0|0
    0|0
    • 2ay

nasl yani

• 2ay

Gerçek insan anatomisi budur. Bunu bunalım sayanlar var da madem bunalım neden bu zamana kadar doğru olduğunu bildiğimiz şeylerden sıkılırız bunalırız? Herşey monoton olduğundan böyle geriyor insanı bence sen yoluna devam et

• Neden kalmadı peki dertlisin belli mj at sikersen dertleselim

0|0
    0|0
  • Ergenlik

0|0
    0|0
  • Bu durmda ölürsen y.. Yersin

0|0
    0|0
  • Herşey akp yüzünden

1|0
    1|0
  • gecici bir durum seninki

0|0
    0|0
    • 2ay

nerden blysn

• 2ay

bir iki hafta bile sürmez , nekadar asiri hissediyosan okadar erken düzelirsin , baban bile fark etmis:))

• 2ay

bende bir aydir boyle...

Kızlar Ne Diyor 4

• Sakin ol
    Derin nefes al
    Allah in ismini bile buyuk yaziyorsun onu dusun ve yat uyu
    Yarin her sey cok guzel olacak

1|0
    0|0
  • Çünkü şu an sınavdasın ve Allah a sevgin bitmeye başladıysa sınavı kaybediyorsun demek. Çünkü Allah seni en kötü zamanında da acaba beni sevecek mi bana güvenecek mi diye sınıyor

1|0
    0|0
    • 2ay

ben o sinavlarda basari ile gectigime inaniyorum sua n bir sinavm yok.. o zam lar boyle degldm bu bende sonrdan olustu..

• 2ay

İyide Ne zaman sınavsız günümüz olduki geçtim diyebiliyorsun?

• 2ay

ama Şu an bni zora sokacak hic bsy yok hersey yolunda..

• ALLAHI bile sevmiyorum ne demekyi ya

1|0
    0|0
  • tövbe estağfurullah 😤😤

0|0
    0|0
Yükleniyor...