Eşcinselim insanlara açılamıyorum?

Arkadaşlar ergenliğe girdiğim zaman eşcinsel olduğumu farkettim. Kendimi kabullenmem çok uzun sürdü. Kendimi kabullendiğimde aileme sorunlarım var diye ısrar edip psikoloğa gittim. Belki konuşursam eşcinselliğim geçebilir diye. Daha sonra eşcinsel olarak yaratıldığımı ve ne kadar uğraşsamda kişiliğimin bir parçası olduğunu anladım. Ben buyum ve artık tamamende kabullendim ama insanlara açılamıyorum. Lütfen bana bir fikir verin. Artık insanlara söyleyip rahatlamak istiyorum ama içinden bir seste söylememem gerek diyor. Napıcağımı bilmiyorum. Hangisi doğru olan. Siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen kötü yorumlarınızıda kendinize saklayın. Çünkü ben sizin yapmış olduğunuz şeyden başka bir şey yapmak istemiyorum. Hepinizin yaşadığı gibi kendi kişiliğimi, hissettiğim hayatı yaşamak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Söyle, kimin ne dediği umrunda olmasın. Senin tercihlerin, senin seçimlerin ve en önemlisi senin hayatın sonuçta. Kimseye hesap vermek zorunda da değilsin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz zor, nasıl köle ruhlu insanlar ve fetişistlerde böyle doğdukları halde kimseye söyleyemiyolarsa sende söyleyemiyosun toplumumuzdaki önyargı yüzünden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sana 2 tane gay youtuber hesabı vereceğim türkler onlara bakabilisin ailelerine nasıl söylediklerini vs anlatıyorlar AnilAbsolution Bennett Andrews umarım yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Bu bir kusur değil oldugun hissettigin gibi yasa

0|0
    0|0
  • Rahat ol insanlar ne derse desin

0|0
    0|0
  • turkiyede zor karsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1